BINDERy jpg i exe

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
Prosze o podanie mi nazw (najlepiej polskich ale niekoniecznie) progsow do laczenia plikow jpg z exe. jeszcze jedno pytanko: skad wziasc zakres IPków jesli koles ma dynamicznego IPka?. Z gory wielkie dzieki. Pozdr
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Nazwa takiego rodzaju programoov, to: BINDER.
(Po lewej stronie przegladarki tej strony masz taki link, tam sa tez nazwy poszczegoolnych programoof.
 

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
Czlwoeiku! wiem ze te progsy to BINDERY ale chodzi mi o nazwe poszczegolnego BINDERA ktory to laczy pliki o rozsz. *.jpg z plikami wykonyalnymi *.exe. Tak aby po otwarciu fotki w formacie *.jpg przekopiowal sie serwer/wirus. Lepiej i prosciej juz tego wytlumaczyc nie potrafie. Na stronce sa owszem ale nie da sie ich sciagnac, a jak probuje przez FTPa to wyskakuje mi blad ze za duzo typa jest czy cos takiego. Prosze aby podal mi ktos nazwe/adres gdzie mozna pobrac BINDERA do laczenia *.jpgow z *.exe (najlepiej po polsku ale niekoniecznie. A moze kots mi cos takiego przesle???
<
<
<
,. Pozdr
 

RiKeR

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2002
Posty
137
Originally posted by zla_karma
Czlwoeiku! wiem ze te progsy to BINDERY ale chodzi mi o nazwe poszczegolnego BINDERA ktory to laczy pliki o rozsz. *.jpg z plikami wykonyalnymi *.exe. Tak aby po otwarciu fotki w formacie *.jpg przekopiowal sie serwer/wirus. Lepiej i prosciej juz tego wytlumaczyc nie potrafie. Na stronce sa owszem ale nie da sie ich sciagnac, a jak probuje przez FTPa to wyskakuje mi blad ze za duzo typa jest czy cos takiego. Prosze aby podal mi ktos nazwe/adres gdzie mozna pobrac BINDERA do laczenia *.jpgow z *.exe (najlepiej po polsku ale niekoniecznie. A moze kots mi cos takiego przesle???
<
<
<
,. Pozdr
Sciagnij sobie juntador beta. Nie jest po polsku ale jest latwy w obsludze wiec powinienies zakumac. A ten blad na FTP to wyskakuje jezeli jest wiecej niz 32 osoby a to nie jest za czesto wiec nie powinienes mniec problemow...
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Originally posted by zla_karma
Tak aby po otwarciu fotki w formacie *.jpg przekopiowal sie serwer/wirus.

hahahah.... czlowieku jesli posiadasz taki program tos jestes geniuszem!!! bo jeszcze zadnemu hakerowi-programiscie nie udalo sie umiescic virusa/trojana w pliku JPG!!! =]
co prawda udalo sie umiescic kod wykonywalny w JPG ale i tak potrzebny jest plik EXE .....

Mozesz co najwyrzej umiescic plik JPG w exe =]
przy pomocy specjalnych binderow/droperow =]

po kliknieciu na plik *.exe ukarze sie fotka, ale rozszezenie musi byc exe ;]
 

RiKeR

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2002
Posty
137
Tak aby po otwarciu fotki w formacie *.jpg przekopiowal sie serwer/wirus.

hahahah.... czlowieku jesli posiadasz taki program tos jestes geniuszem!!! bo jeszcze zadnemu hakerowi-programiscie nie udalo sie umiescic virusa/trojana w pliku JPG!!! =]

co prawda udalo sie umiescic kod wykonywalny w JPG ale i tak potrzebny jest plik EXE .....



Mozesz co najwyrzej umiescic plik JPG w exe =]

przy pomocy specjalnych binderow/droperow =]



po kliknieciu na plik *.exe ukarze sie fotka, ale rozszezenie musi byc exe ;]
Zeczywsicie, niedokladnie przeczytalem i nie zauwazylem ze powstaly plik ma mniec rozszezenie jpg..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
a jak polacze *.exe z *.jpg przez bindera to sie normalnie ten jpg otworzy w 'programie' czy trzeba jakis jeszcze operacji azeby sie tak otworzyl? I walsnie jakk to jest z serwisami pocztowymi (interia i o2) czy jesli przesylam serwer do trojana to mi to wykryja? Jesli tak to jaka jest na to metoda??? Pozdr
 

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
aha i czy ten binder laczy tez serwery *.exe z wykonywalnymi *.bat lub flashami??? wielkie dzieki za wsztystkie odpwioiedzi jakie tu padly i padna (mam nadzieje). Pozdr
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
A co jest...

Zbindowalem sobie jpg i exe w plik xxxxxxx.jpg.exe, ale domyslnie otwiera mi progs do grafiki, ktory nie obsluguje exe i mi sie wyswietla error... ?? jakis konkretny powod czy to tylko na moim kompie sie tak wali.??
Pzdrowiam, Major
 

Cavaan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2002
Posty
80
domyslnie otwiera mi progs do grafiki, ktory nie obsluguje exe i mi sie wyswietla error[/b]
Ach co za pech.
<

Tyle razy bylo o bindowaniu.
<
Nawet ktos napisal punkt po punkcie jak obslugiwac JuntadorBeta.
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
Major

Wiem ze pech, ale chyba niedoczytales, bo niechodzilo mi o twoje odczucia na ten temat tylko o odpowiedz na konkretne pytanie, czy tylko u mnie ten plik sie domyslnie otwier i posiada ikonke od przegladarki graficznej, czy na kazdym kompie automatycznie dostanie ikonke np. irfrana i czy on bedzie to otwieral..??
Pozdrawiam, Major
 

tlate

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2002
Posty
52
Originally posted by zla_karma
a jak polacze *.exe z *.jpg przez bindera to sie normalnie ten jpg otworzy w 'programie' czy trzeba jakis jeszcze operacji azeby sie tak otworzyl? I walsnie jakk to jest z serwisami pocztowymi (interia i o2) czy jesli przesylam serwer do trojana to mi to wykryja? Jesli tak to jaka jest na to metoda??? Pozdr

exe zbindowany z jpg otworzy ci sie w domyslnej przegladarce grafiki, pokaze ci jpg, a w tle odpali ci sie exe. Jak nie wiesz czy interia czy o2 wykrywaja wirusy to zaloz tam sobie probne konta i poprzesylaj a sam sie przekonasz.
 

M3ntol

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2002
Posty
18
Prawdopodobnie na o2 nie wykrywja trojanow, bo ostatnio do kumpla wysylalem zeby sprawdzic czy dojdzie (i doszedl).
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by zla_karma
Prosze o podanie mi nazw (najlepiej polskich ale niekoniecznie) progsow do laczenia plikow jpg z exe. jeszcze jedno pytanko: skad wziasc zakres IPków jesli koles ma dynamicznego IPka?. Z gory wielkie dzieki. Pozdr
O binderkach nie slyszales ???. A jezeli chodzi o IP goscia to tak - mozesz skonfigurowac odpowiednio serva trojanika - poczytaj albo sie wywiedz (najlepiej trace rout) jaki jest adres domeny gosci a potem polecisz po adresach z jego glownej domeny - np: 212.198.12.1 - 212.198.12.255 oki ?>
 

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
Heh ostatnio sobie tak przegladam moje posty i wpadlem na tego... ehhh to byl moj pierwszy post i teraz widze jakie wogole pytanie glupie zadfalem :oops: Byly setki odpowiedzi na to pytanie pozatym teraz wiem ze niemozliwe jest uruchomienie progsa poprzez otwarcie foty no bo niby jak by to moglo byc moziwe 8) POzdr
 

Ufok90

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2005
Posty
44
Originally posted by spy
hahahah.... czlowieku jesli posiadasz taki program tos jestes geniuszem!!! bo jeszcze zadnemu hakerowi-programiscie nie udalo sie umiescic virusa/trojana w pliku JPG!!! =]

co prawda udalo sie umiescic kod wykonywalny w JPG ale i tak potrzebny jest plik EXE .....



Mozesz co najwyrzej umiescic plik JPG w exe =]

przy pomocy specjalnych binderow/droperow =]



po kliknieciu na plik *.exe ukarze sie fotka, ale rozszezenie musi byc exe ;]


tak sadzisz? to popatrz na to:
jpgexpl.jpg



jak ktos chce - to wysle mu ten plik
da sie go otworzyc, ale nie da sie go np w Paincie edytowac...
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
a wiesz, że ten topic jest z 2002 roku ? a swoją drogą to ciekawe, zbadałbym sobie ten plik.
 

Ufok90

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2005
Posty
44
Originally posted by WalgO
a wiesz, że ten topic jest z 2002 roku ?
a tak szukalem jakichs ciekawych informacji o tym i nie popatrzylem na date
<
Originally posted by WalgO
a swoją drogą to ciekawe, zbadałbym sobie ten plik.
prosze bardzo - napisz do mnie na gg: 2323002, bo ja twojego nigdzie nie znalazlem, albo napisz twojego maila mi w prywatnej wiadomosci na forum
<
 

Thero

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2005
Posty
1
Mógłby mi ktoś polecić takiego bindera, który obdarzył *.jpg keyloggerem (używam PK)? Kiedy próbują jakiś ściągnąć ze strony, zamiast ściągać pojawia mi się (w java skrypcie) strona główna, to znaczy, że nie mogę nawiązać połączenia czy jak? :<
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by Thero
Mógłby mi ktoś polecić takiego bindera, który obdarzył *.jpg keyloggerem (używam PK)
No to chyba chodzi Ci o zwykly bind *.jpg z *.exe =] proponuje uzyc wsb albo yab'a
<
.
 
Do góry Bottom