BINDERy jpg i exe

mathac

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2004
Posty
29
Originally posted by Ufok90
// link nieaktywny


jak ktos chce - to wysle mu ten plik
da sie go otworzyc, ale nie da sie go np w Paincie edytowac...
Spoko tylko otworz go sobie i spr czy ci sie otworzy ten virusek/trojan/keylogger czy cos

Mi sie to nie udalo Natomiast Udalo Mi sie Stworzyc plik .jpg na www nie bendzie obrazka ale jak otworzysz to ci sie trojanek wgra
smile.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Coma

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
4
*.jpg ,a *.exe

Wiem, ze to pytanie padlo 23490234 razy, oraz odpowiedz na nie równierz, lecz osobiscie nie moge nic na ten temat znalesc, chcialbym sie cos dowiedziec o konkretnych programach za pomoca ktorych moge umiescic trojana/keyloggera w pliku JPG, poprosil bym o konkretne nazwy, i ewentualne FAQ'i - nie pytajcie po co mi to, powiem tylko, ze do zemsty, a ze jestem totalny noob w tych sprawach pytam bardziej doswiadczonych
smile.gif


Z gory dzieki,
Coma~
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Re: *.jpg ,a *.exe

Originally posted by Coma
Wiem, ze to pytanie padlo 23490234 razy, oraz odpowiedz na nie równierz, lecz osobiscie nie moge nic na ten temat znalesc, chcialbym sie cos dowiedziec o konkretnych programach za pomoca ktorych moge umiescic trojana/keyloggera w pliku JPG, poprosil bym o konkretne nazwy, i ewentualne FAQ'i - nie pytajcie po co mi to, powiem tylko, ze do zemsty, a ze jestem totalny noob w tych sprawach pytam bardziej doswiadczonych
smile.gif


Z gory dzieki,
Coma~
fake exe, wsb 1.1, yab itd...
 

Coma

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
4
Chodzi mi o cos takiego, ze plik ma rozszerzenie *.JPG, a prodczas ogladania instaluje sie keylogger/trojan - nie musi byc widac obrazu, wazne any Trojan/Keylogger trafil na kompa ofiary. Doszedlem do tego, ze podczepiam pod plik jpg virka czy cos, ale rozszerzeniem jest .jpg.exe - co mnie nie zadowala - prosze o pomoc.

/Coma ~
 

Coma

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
4
z tego co zauwazylem to Ufok90 sie udalo, a chcialbym to zrobic na zasadzie FTP.. wrzucam plik z dodatkiem na FTP, daje komus linka - o nice screenshoot, a tu ZONK, a nawet SS moze byc nie widoczny, byle rozszerzenie bylo JPG... ewentualnie TXT
 

Ufok90

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2005
Posty
44
nie wiem, ale jakis gosciu mowil, ze pod linuxem hex editorem otworzyl ten plik, co mu wyslalem i twierdzi, ze znalazl tam gdzies sciezke do tego pliku (downloader to jest czy co?). Ja bardzo sie na tym nie znam - szukalem, ale nic nie znalazlem
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Male wyjasnienie odnosnie tego tematu - moze sie wam przyda?
Jest mozliwe wykorzystanie *.jpg i *.mp3!
Zapewne znacie bledy zwiazane z tymi formatami
sa pewne warunki ktore musza byc spelnione by
mozna bylo cos uzyskac dzieki tym plikom.
W przypadku *.jpg ofiara jest zmuszona obejrzec
obrazek w IE lub Outlooku zas jesli chodzi o *.mp3
to ofiara musi odtworzyc utwor w Winampie.
I nie mowie tu o doklejaniu pliku 300KB do obrazka
czy mp3 lecz o zamieszczeniu fragmentu kodu
ktory sciagnie nasz program z netu i zainstaluje go.

Jak starczy mi czasu to postaram sie napisac taki
"binder" dla *.mp3 poniewaz dla obrazkow juz sa
exploity a dla mp3 nie! Jak moja teoria sie sprawdzi
dam Wam znac - zapraszam wszystkich do kombinowania
smile.gif
[/b]
 

Coma

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
4
Szczerze mówiac nie mam o tym zielonego pojecia, i nie znam języków programowania, np C++ czy cos w tym stylu, a tym bardziej nie wiem co to sa exploity~, poradzcie mi, jak zrobic aby link strony konczyl sie na ,np. // link nieaktywnyhttp://www.bleble.plplik.jpg i instalowal sie keylogger/trojan - obrazek nie musi sie pokazywac, zalezy mi aby ofiara poprostu nie domyslala sie, ze w damym pliku znajduje sie "cos" niemilego
%3C
- sorry, ze zadaje takie noobowskie pytania, i dziekuje z gory za pomoc. :roll:

/Coma ~


Btw, osoby, ktore maja troszke czasu dla noobkow i moga mi pomoc, prosze o poadnie jakiegos kontaktu na GG/MSN. Z tego co wiem "dodatek" niemusi byc w samym pliku JPG, ale wystarczy, ze bedzie na stronce, jak to ewentualnie zrobic. Thanks.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mathac

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2004
Posty
29
Originally posted by Coma
Szczerze mówiac nie mam o tym zielonego pojecia, i nie znam języków programowania, np C++ czy cos w tym stylu, a tym bardziej nie wiem co to sa exploity~, poradzcie mi, jak zrobic aby link strony konczyl sie na ,np.// link nieaktywnyhttp://www.bleble.plplik.jpg i instalowal sie keylogger/trojan - obrazek nie musi sie pokazywac, zalezy mi aby ofiara poprostu nie domyslala sie, ze w damym pliku znajduje sie "cos" niemilego
%3C
- sorry, ze zadaje takie noobowskie pytania, i dziekuje z gory za pomoc. :roll:

/Coma ~


Btw, osoby, ktore maja troszke czasu dla noobkow i moga mi pomoc, prosze o poadnie jakiegos kontaktu na GG/MSN. Z tego co wiem "dodatek" niemusi byc w samym pliku JPG, ale wystarczy, ze bedzie na stronce, jak to ewentualnie zrobic. Thanks.
Czesc , mozesz skorzystac z mojego poradnika.

oto link :// link nieaktywny

Pozdro.
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom