Bindowanie <RaRem>, jest wykrywalne??

IKS

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2005
Posty
6
ja mam pytanie odnosnie tej komendy ktora wyzej wymieniles
smile.gif
zrobilem ja alnalogicznie dla wybranego pliku i zobaczylem czy podziala czyli
1. utowrzylem plik bat z podana komenda i z odpowednimi nazwami plikow
2.utorzylme plik ktory mial zostac przeniesiony w odpowiednie miejsce jakis *.jpg
3. skasowalem polecienie del archiwum_sfx.exe bo niec nie chce kasowac a tylko przeniesc
4. dalem plik bat i plik ktory ma zostac przeniesiony do odrebnego katalogu
5.kliklem na plik bat dwa razy
6. NIE DZIALA :/
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Omg :x

Sory zapomniałem dodać że to nie jest kod do bezmyślnego wklejenia w plik bat, tylko kod w C++.....słyszałes o czymś takim może <co?>

NO COMMENT
 

IKS

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2005
Posty
6
nic sie nie stalo trzeba bylo poczytac najpier o czym jest temat a pozniej pomyslnie wklejac, ja znam troche delphi a nie c++ i nie kazdy musi znac c++ , slyszec slyszalem ale nie mialem z tym stycznosci
a jesli chodzi o plik *.bat to juz sam rozwiazalem porblem jak przeniesc server do innego katalogu w miare niepostrzezenie i tam go zainstalowac
<
 

Gawcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2005
Posty
3
Sorki panowie ale mam kilka pytan.
Posiadam ggt2.1

Zrobilem tak jak ktos wyrzej pisal czyli spakowalem 2 pliki fotke oraz serwer trojana i oczywiscie dodalem odpowiedni komentarz wyslalem to ofiaze i okazalo sie ze plik jest wykrywalny i dostalem zjebke ze wysylam wirusy co z tym mozna zrobic?
Chce jeszcze zapytac o to przenoszenie serwera w inne miejsce po rozpakowaniu mozna by bylo troche jasniej wytlumaczyc jak to zrobic?
I ostatnie chce zeby serwer wygladal jak zdjecie ktory program by sie najlepiej do tego nadawal aby to tak zbindowac?
A i jeszcze odnosnie pliku bat jak go mozna utworzyc?

Przepraszam za bledy ort ale jastem dys..
 
Do góry Bottom