BIOS

sensei

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2005
Posty
2
siema panowie..... mam takiego problema....u mnie nieraz jak coś nie tak jest w budzie czy coś to mimo iż siedze sam na chacie nie moge siedzieć na kompie..... bo starszy wsadzaza hasło w BIOSA:/ Czy znacie jakiś sposób by wejsc na kompa nie usuwając hasła??:>
 

Kobeer

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2004
Posty
104
Na chwilke wyciagnij baterie ;].


edit:
eh nie przeczytalem do konca ;/
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
standardowego hasla do swojego biosa poszukaj w necie

ps skasuj jednego swojego topica takiego samego ;]

edit:
ale jak wyciagnie to haslo sie skasuje
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by sensei
siema panowie..... mam takiego problema....u mnie nieraz jak coś nie tak jest w budzie czy coś to mimo iż siedze sam na chacie nie moge siedzieć na kompie..... bo starszy wsadzaza hasło w BIOSA:/ Czy znacie jakiś sposób by wejsc na kompa nie usuwając hasła??:>
Najlepiej by bylo gdybys powiedzial jaki BIgOS macie na kompie. Prawdopodobnie posiadasz BIOS ami lub award ( sa to dwa najbardziej popularne biosy). Tutaj masz standardowe haselka do tych dwoch biosow:
AWARD: award_sw , >award< , Zbgn, a.w.a.r.d., A.W.A.R.D., zbg , condo, lkwpeter , AWARD, NOPASS, 589589, (1)_ccecb, AWARD SW, AWARD_SW, Award SW, AWARD PW, _award, awkward, J64, j256, j262,
j332, j322, 01322222, 589589, 589721, 595595, 598598, HLT, SER, SKY_FOX, aLLy, aLLY, Condo, CONCAT, TTPTHA, aPAf, HLT, KDD, ZBAAACA, ZAAADA, ZJAAADC, PASSWORD
Ami : ami, AMI_SW, A.M.I., AMI SW, BIOS, PASSWORD, HEWITT RAND,

Jesli nie poskutkuje najlepiej poszukac na www.google.pl. A jak to nie poskutkuje to trzeba bedzie wyjac bateryjke z BIgOS'em i zaczekac 30 min
smile.gif
.
ps.
Pamietaj, ze wielkosc liter w haslach w biosie jest wazna!!!
 

sensei

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2005
Posty
2
Ja mam Awarda..... na razie jeszcze nie dostałem bana na neta, takze nie mialem okazji wypróbować haseł, ale dzięki:] Siema
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by sensei
Ja mam Awarda..... na razie jeszcze nie dostałem bana na neta, takze nie mialem okazji wypróbować haseł, ale dzięki:] Siema
ej to juz sie przygotowuj i szukaj hasle do awarda 8) , w wielu FAQ mozesz znalesc hasla... oraz na googlach.
_pozdr0
 
Do góry Bottom