Bl4ckSun KeyLogger

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Bl4ckSunKeyLogger jest keyloggerem przechwytujacym wszystkie wciskane klawisze łącznie z duzymi i malymi literami a takze polskimi znakami.

Na dzień dzisiejszy jest wykrywany przez Avire jak czas pozwoli postaram sie aby plik byl FUD

W kazdym serwerze glowny kod keyloggera szyfrowany jest algorytmem AES z losowym kluczem dzieki temu kazdy serwer jest inny.

Dodatkowo aplikacja posiada zabezpieczenia:
-Anti Debug
-Anti VM
-Anti Sandbox

Wysyla logi na podany przy konfiguracji serwer ftp .
W konfiguracji musimy podac login do serwera ftp,haslo,adres serwera i ilosc znakow po jakiej serwer ma wysylac logi .
Konfigurator posiada tez opcje sprawdzenia czy podane parametry sa poprawne.

key.PNG


Strona programu
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
katalog windowsa\svchost.exe
i standardowy autorun
 

Zikk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2009
Posty
8
<div class='quotetop'>CYTAT(grzonu @ 14.09.2009, 19:47) <{POST_SNAPBACK}></div>
katalog windowsa\svchost.exe
i standardowy autorun[/b]
Szanuję twoją pracę i gratulację.Jednak mam pytanie?Po co coś czego jest masa?Lepiej stworzyć free keya, który wysyła hasła itd. gdy zostanie np. uruchomiony dany program,aplikacja itp.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ciebie nikt nie zasypuje pm/wiad na gg jaki jest jakis dobry keylogger itp.

Pozatym ma wiele rzeczy ktorych nie ma 99% polskich keyloggerow.


A to o czym ty mowisz trafia do waskiego grona odbiorcow bo np. program przechwytujacy hasla do gg czy Firefoxa nie moze byc uzyty przez wszystkich.
Pozatam mimo ze jest masa to jest tez wykrywalna...on tez bedzie za chwile i znow beda pytania o cos nowego.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
i standardowy autorun[/b]

Grzonu a nie lepiej jak byś autorun wrzucił w klucz RunOnce, i potem w programie ustawił zeby przy strarcie czy tam co jakis czas dodawal tam wpis na nowo?? programy w RunOnce nie sa widoczne w msconfig i innych tego typu narzędziach
<
ale jak sama nazwa mowi RunOnce po uruchomieniu programu wpis znika, tak wiec trzeba dodac go na nowo za pomocą timera czy tam przy starcie
<
)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
tylko to stwarza niebezpieczenstwo ze ten jeden jedyny raz sie nie doda np. bo nie zdazy. Np. zanim doda wpis to system sie zamknie i wtedy juz sie wiecej nie uruchomi.
A jak juz jest na stale to jest
<


do tego dochodzi problem systemow Vista i wyzej gdzie program musi byc uruchomiony z prawami admina zeby mogl dodac wpis do rejestru.
A po starcie nie ma takiego prawa wiec nie dzialaloby to raczej za dobrze.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
ale mozna dodac to do RunOnce w kluczu HKRY CURRENT USER, tam zapisze się zawsze
<
po drugie mozna wrzucic to w timer. kiedys jak bawilem sie jeszcze trojanami, to ta metoda mnie nie zawiodla
<
) ale oczywiscie masz troche racji
<
ale zawsze mozna dodac 2 wpisy, na wypadek gdyby faktycznie ktoś usunął go z msconfig. i tylko potem sprawdzac czy program jest juz w pamieci zeby nie uruchomił sie 2 razy
<
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
A jak się ma sprawa wykrywalności? Bo jako autor pewnie wrzucałeś konfigurator i serwer na jakiś skan.
 

stig12

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2009
Posty
1
Nie przysyła mi logów na ftp ;/
Login: wiadomo
Hasło: *********
host: ftp.cba.pl
Ilość znaków: 500
Dobrze wypełniłem? Co jest nie tak?

edit. już wszystko działa, dzięki za keyloggera
<
 

zeork

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2009
Posty
1
Testowalem tego keyloggera i po zresetowaniu komputera nie uruchamia ie automatycznie
 

ki3ru

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2006
Posty
1
Niestety tak jak 2up wyżej. Keylogger się nie uruchamia po restarcie systemu, a szkoda, bo dobry.
Posiadam WinXP z SP3, antyvira ESETA.
 

marc1n3k

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2009
Posty
1
Dobry program, tylko jak go wyłączyć niechcący otworzyłem serwer u siebie na kompie i teraz logi z mojego komputera zlewają mi się z logami ofiary. ; )
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Są ludzie i ... jak nie umiecie nawet go skonfigurować to nawet się nie wypowiadajcie...
 

tomek12128

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2008
Posty
1
Bardzo wyszukany program
smile.gif
jestem zadowolony z niego uzywam go juz kilka dni i nie zawodny wykrywalnosc mała konfiguracja prosta:) MAM TYLKO JEDNO ALE co jakis czas nie daje mi w hasile np 1 liter i to roszke problematyczne:p wiec chyba jakis drobny błąd ma
<
 

r#sp#cT

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2009
Posty
4
Wszystko pięknie, zajebiście . Lecz jest jeden bardzo wkur.. bląd, iż połowa logów jest z treścią " wdraddwąśdąaddwdadadaarawadwda " . I to mnie denerwuje. Mógł by ktoś poprawić ten bug ? lub wyjaśnić mi czym jest on spowodowany.. Ogólnie syfek działa niezawodnie.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
WSAD to klawisze ktorymi sie zwykle chodzi w grach ...
 
Do góry Bottom