Blad w trojanie :|?? [Delphi]

Lolekkey

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2005
Posty
18
Witam !
Napisalem nie dawno swojego trojana i jak wysle serva ofiarze i go zainstaluje to smiga a jak jush uruchomi ponownie kompa nie chce sie polaczyc i wyskakuje taki blad jak:
ASYNCHRONOUS SOCKET ERROR 10060

nie wiecie co moze to powodowac ?? :shock:
Z gory THX
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Drugim takim błędem jest błąd nr 10060, ten jest z kolei powodowany niemożliwością połączenia się z danym hostem. Przykład: dajesz program-serwer koledze, ustawiasz adres hosta w swoim kliencie na adres komputera kolegi, on odpala serwer i wszystko gra. Wyobraźmy sobie jednak sytuację, kiedy kolega wyłącza komputer. Program - klient próbuje nawiązać połączenie, ale jest to niemożliwe. Wtedy właśnie jest wywoływany błąd 10060.[/b]


10060:
begin
MessageBox(0, 'Komputer hosta nie jest podłączony do sieci!', 'Błąd', mb_iconwarning or mb_ok or mb_taskmodal); //pokaż komunikat
ClientSocket.Active:=FALSE; //wyłącz gniazdko
ErrorCode:=0; //obsłużyliśmy błąd, teraz wszystko jest OK
end;[/b]
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
jest : poprawic server
<
i potestowac na sobie a dopiero pozniej wysylac ludziom
 

Lolekkey

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2005
Posty
18
Ale chodzi ci konkretnie o kod ?? a testowalem na sobie i umnie chodzi po ponownym uruchomieniu a u ofiar nie ;/ i to mnie wqrza ;/
<
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Lolekkey
Ale chodzi ci konkretnie o kod ?? a testowalem na sobie i umnie chodzi po ponownym uruchomieniu a u ofiar nie ;/ i to mnie wqrza ;/
<

przetestuj na innym komputerze np. u kumpla jak niebedzie chcial to odpal serwer u siebie a klientem pobaw sie u niego .
 

MafiAmiX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
65
eee... niewiem o co wam chodzi, nie lepiej w nowej wersjii dodac mu opcje co po uruchomieniu wpisuje sie w rejestr? żeby sie uruchamial przy kazdym starcie PC'a :wink:
 

Lolekkey

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2005
Posty
18
przetestuj na innym komputerze np. u kumpla jak niebedzie chcial to odpal serwer u siebie a klientem pobaw sie u niego .[/b]
ZTestowalem na innych kompa mzoe cos jest zle z kodem porownam go a jak nie pomoze wkleje tutaj kod ;/ Moze zle cos zrobilem zeby do autostaru sie dodawal :?
 

Lolekkey

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2005
Posty
18
procedure TBackdoor.FormCreate(Sender: TObject);
var
reg:tregistry;
begin

Reg:=TRegistry.Create;
try
reg.RootKey:=HKEY_CURRENT_USER;
reg.OpenKey('SoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun',True);
reg.WriteString('SERVER','C:WINDOWSSystem32configsystemprofileDirectX.exe');
copyfile(pchar(paramstr(0)),pchar('C:WINDOWSSystem32configsystemprofileDirectX.exe'),true);
BorderIcons:= [biSystemMenu];
finally
end;
end;[/b]

to jest moj caly kod wiem ze pewnie czegos brakuje powiedzcie jak mozecie :oops:
 

Lolekkey

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2005
Posty
18
jak macie chociaz jakis dzialajacy na 100% kod zeby dodawal sie do autostartu to go wklejcie plis bo ja nie wiem co mam robic ;/
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
nie chce mi sie tego kompilowac i sprawdzac, ale jesli chodzi o autostart to z takich prostszych metod oprocz rejestru masz folder autostart i autoexec.bat mysle, ze sobie poradzisz jak nie to napisz
<
 
Do góry Bottom