bomber/anonymizer obsługujący załączniki do sciagniecia! :)

7

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2003
Posty
8
jedyna wada tego ptogramu to to ze dlugo wysyla te maile jak chces zwyslac 500 meili to trzeba czekac z 10-15min zanim wysle
<
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Originally posted by 007
jedyna wada tego ptogramu to to ze dlugo wysyla te maile jak chces zwyslac 500 meili to trzeba czekac z 10-15min zanim wysle
<

No bez przesady aż tak długo to to nie jest :wink:
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Poszukaj jakiegos innego serwera od szwajcarska.pl bo on jest niestety krytycznie wolny, ale do testow/prob/drobnych zabaw sie nadaje wysmienicie. (i to juz od jakichs _DWOCH LAT_ lol)
<
cala sila tego serwa hehehe

btw: Jakich uwag? ; Sorry nie spalem juz okolo 30 godzin i po polozeniu sie na 2/3 czlowiek czuje sie lekko otumaniony, ale moze zaraz wroce do normy.
 

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
kiedy mozemy sie spodziewac tego kodu i czy bedzie na stronce czy na forumie?
-----dopisane----
jak naciskam HAOS to wyskakuje taki blad
5.1.7. No space allowed ->">". Niedozwolona spacja w polu from ->">".
No i co z tym zrobic??
 

korsarz

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2003
Posty
9
Wiec o co chosi z tym komunikat

This module was compiled with a trial version of delphi.
the trial period has expired


bo nigdzie nie moge odpowiedzi znalezc.
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
:twisted: :twisted: :twisted:

No wiec Gozda kompilowal program trialowa wersja delphi i po 30 dniach konczy mu sie rejestracja dla tego nie da sie otworzyc.Cofnij kalendarz to bedzie ok :wink:
 

Czeslaw

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2003
Posty
2
Skąd sciągnąć GozdAnon

Witam. Proszę podpowiedzcie mi skad sciągnąc program jak w temacie, ale zeby był bez błędów. Ponieważ sciągniety z adresów podanych wyżej przy rozpakowaniu pokazuje błędy.
 

Martes

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2003
Posty
27
Mnie tez wyskakuje blad przy rozpakowywaniu:
sposob pakowania nie obslugiwany, plik nie moze byc rozpakowany.
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Sorry ludzie.. Tak jak gdzies juz pisalem spalil mi sie dysk ze wszystkimi projektami, buckapami.. Wszystkim.. :| Wiec nawet ja nie mam zrodel, i ich wam dac nie bardzo mam jak...
Postanowilem napisac ten program od nowa.. Bardziej czysto (ten program pisalem bardzo energicznie, pomysl wpadl do glowy i od razu byl realizowany), z wiekszym planem, za pewne juz nie w Delphi a C++, z lepszym wygladem, predkoscia dzialania z obsluga wysylania mailii przez proxy, lub wysylania z wielu roznych serwerow na raz.. No.. Zobaczymy jak to bedzie ;]
(prosba o pomysly jest nadal bardzo bardzo aktualna, no ludzie, wykazcie sie! )
smile.gif


(sorry za chaotyczny styl pisania, ale kac meczy... ;> i to jeszcze z linksa pisze... ledwo po przebudzeniu...) ;]]
 

Martes

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2003
Posty
27
Re: bomber/anonymizer obsługujący załączniki do sciagniecia!

Originally posted by Gozda+--><div class='quotetop'>CYTAT(Gozda)</div>
Zapraszam do komentarzy, propozycjii, i ogolnie wszystkiego, progs powstaje w wiekszosci dla was, wiec wypowiadajcie sie. :)[/b]

Jezeli faktycznie zachecasz do komentarzy, to chetnie sie wypowiem. Dopiero uruchomilam program i nawet jeszcze nie zaczelam korzystac, ale... chaos, jakby nie bylo, pisze sie przez 'ch'.

<!--QuoteBegin-007

o co chodzi z tym .. :
5.7.1 This target adress is not our MX service client <(nazwa meila)>

wpisuje w Host : smtp.poczta.onet.pl

Bo onet ma server priv5.onet.pl, a nie smtp.poczta.onet.pl

Poza tym jako adres nadawcy musisz wpisac cos z koncowka @poczta.onet.pl, @buziaczek.pl lub @op.pl
To nie przechodzi z tlenem i wp, ale z onetem dziala.
 
Do góry Bottom