BomberMajl

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Po przeczytaniu paru artow na temat Delphi zrobilem prosty programik dzieki ktoremu bedziecie mogli bombardowac skrzynki swoim ulubionym kolega
smile.gif


Jest to pierwsza wersja programu i jest ona dosyc prymitywna, wysyla z podanego adresu okreslona przez uzytkownika liczbe mejli. Nie jest to takie samo cudo jak zrobil kiedys Gozda ale zawsze cos
smile.gif


Planuje dalsza rozbudowe programu w miare mozliwosci oraz czasu.
Link do programu: http://www.daminet.pl/~fleya/bomber.rar

Pozdrawiam.
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by DevilLama
FLEJA fajne zdjęcia gdzie były robione ?
Nie o zdjeciach tutaj topic tylko o programie
smile.gif
A foty byly robione u mnie na osiedlu lub w jego okolicach
smile.gif
 

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
No nie wiem, mi wyskakuje blod ze program nie moze ustanowic poloczenia. :cry: ( a przydalo by sie bombe zapuscic komus)
<
<
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Fajny, fajny, tylko, że raczej sie nie przyjmie, ponieważ inne są łatwiejsze w obsłudze
<
.
 
G

Guest

Gość
Originally posted by Kamilek
Fajny, fajny, tylko, że raczej sie nie przyjmie, ponieważ inne są łatwiejsze w obsłudze
<
.
bez przesady :-D
a co tam masz trudnego :-D
 

prick

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 6, 2004
Posty
5
Ta, kaboom'a chyba wszyscy znają :/ A ten bomber jest całkiem niezły, ale moglby jakoś ciut ładniej graficznie wyglądać
<
Aha, i czy jest jakaś możliwość bombowania z załącznikami?
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Po pierwsze nie kabom tylko kaboom. Jak jesteś taki mądry to sam napisz mailbombera a nie szpanujesz że znasz mailbombera który ktoś napisał. Gostek sie postarał i wysmyczył fajnego mailbombera a ty tu ni z gruszki ni z pietruszki wylatujesz z kaboomem.
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by prick
Ta, kaboom'a chyba wszyscy znają :/ A ten bomber jest całkiem niezły, ale moglby jakoś ciut ładniej graficznie wyglądać
<
Aha, i czy jest jakaś możliwość bombowania z załącznikami?
MailBomber ktorego napisalem wymaga autoryzacji serwerka, czyli trzeba z jakiegos serwera pocztowego wysylac bombke. (no chyba, ze ktos zna serwery nie potrzebujace autoryzacji)
Co do oprawy graficznej nic w tym kierunku nie robilem jeszcze bo to pierwsza wersja programu, moze w nastepnej sie postaram bardziej.
Co do zalacznikow puki co nie ma, moze w next wersji beda.
pozdro.
 

kvb2

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2004
Posty
5
elo!
smile.gif

Da sie bombardowac o2.pl bo cos mi na tym servie nie wychodzi
pisze ze server rozlaczyl! i tyle ,a sprawdzalem to w programie: e-mail bomber v 2.0 na pf.pl jest wszystko ok!
pozdrawiam
<
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by kvb2
elo!
smile.gif

Da sie bombardowac o2.pl bo cos mi na tym servie nie wychodzi
pisze ze server rozlaczyl! i tyle ,a sprawdzalem to w programie: e-mail bomber v 2.0 na pf.pl jest wszystko ok!
pozdrawiam
<
Z tego co dobrze pamietam to dzialalo to na o2.pl Jako ze jest to dosc prymitywny majlbomber mozliwe ze ktos po prostu zablokowal IP albo skrzynke z kad nadawane sa wiadomosci i juz nasza "bombka" nie dochodzi. Pomysle jeszcze nad rozwiazaniem kilku problemow w tym programie, ale to dopiero pozniej bo teraz koniec roq czyli trzeba sie zabrac w koncu za nauke
smile.gif
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Przeprowadzilem maly test w zwiazku z pytaniem czy mozna bombardowac skrzynki na o2.pl
Wynik testu:
na 20 wyslanych mejli doszlo 20 czyli program musi dzialac.

Aha i taka mala uwaga po zbombardowaniu skrzynki trzeba wylaczyc i wlaczyc program od nowa by bombardowac nastepna
smile.gif

dziekuje za uwage.
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by kvb2
thx FLEJA
pozdro
<
Program zostal przetestowany na wiekszosci popularnych skrzynek pocztowych i wyszedl z zalozonego zadania bardzo dobrze. W przyszlosci mam zamiar rozbudowac tego majbomberka wiec wszelkie propozycje i uwagi sa mile widziane.
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
A dałbyś rady to zrobić jako wtyczke do Tlena tylko tak, że bombarduje e-maile tylko o2
<
? Wpisywałoby się tylko e-maila skazańca ( 8)) i ile razy ma się wysłać
<
.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by Kamilek
A dałbyś rady to zrobić jako wtyczke do Tlena tylko tak, że bombarduje e-maile tylko o2
<
? Wpisywałoby się tylko e-maila skazańca ( 8)) i ile razy ma się wysłać
<
.


A na co ograniczac mozliwosci programu, sory ale twoj pomysl wydaje mi sie bez sensowny...
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Originally posted by Chochlik+--><div class='quotetop'>CYTAT(Chochlik)</div>
<!--QuoteBegin-Kamilek
A dałbyś rady to zrobić jako wtyczke do Tlena tylko tak, że bombarduje e-maile tylko o2
<
? Wpisywałoby się tylko e-maila skazańca ( 8)) i ile razy ma się wysłać
<
.


A na co ograniczac mozliwosci programu, sory ale twoj pomysl wydaje mi sie bez sensowny...[/b]
No chodzi mi tylko o to aby to był dodatek tlenowy tylko
<
. Jeżeli ma robić wszystko to lepiej nie
<
.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
A nie lepiej jak jest oddzielny program, bo chyba latwiej sciagnac mail bombera, niz caly tlen a potem jeszcze dodatek do niego...
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by Kamilek
A dałbyś rady to zrobić jako wtyczke do Tlena tylko tak, że bombarduje e-maile tylko o2
<
? Wpisywałoby się tylko e-maila skazańca ( 8)) i ile razy ma się wysłać
<
.
Co do wtyczki do tlena jak ty to nazwales problemu nie ma
smile.gif
wystarczy odpowiednio napisac program i w miejsce [email protected] wpisac [email protected] i skompilowac i powinno dzialac
smile.gif
Tzn nie powinno dzialac a bedzie dzialac. Tylko wez pod uwage, ze ogranicza to mozliwosci programu jak napisal Chochlik
smile.gif
 
Do góry Bottom