BoT GG w PHP

timsof

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
8
BoT GG w PHP
Może ktoś o czymś takim słyszał ,widział ,napisał lub używał albo umie napisać ?
Mam Bramke gg w php potrzebuje tylko żeby automatycznie odpisywała jak ktos cos napisze i logowała rozmowe do pliku txt lub w inny sposób.
 

timsof

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
8
Jak mi dasz serwer który bedzie stal 24/h to postawie ja takiego aktualnie nie posiadam ,a o php teraz nie jest trudno ponizej daje link do skryptu bramki php moze komus uda się przerobic zeby połączenie było cały czas utrzymywane a odpowiedz zapisana do pliku txt.

http://www.speedyshare.com/806993422.html
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Nie da się zrobić tak, żeby połączenie było cały czas utrzymywane. Serwery PHP narzucają ograniczanie czasu wykonywania skryptu (czasem da się to wyłączyć, ale to zdarza się bardzo rzadko).
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Możesz takiego bota na shellu sobie postawić i nie martwić się czy komp włączony masz czy nie.
 

timsof

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
8
Wiem ze taki bot istnieje tyko ze nie mam darmowego shella i nie znam sie na systemach unixowych
<
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Na cholere trzeba mieć dostęp do shella aby odpalić kod PHP? Od kiedy tak jest? Każdy darmowy serwer to umożliwia, albo nawet u siebie możesz postawić apacha i już...
 
Do góry Bottom