Brak dostępu do routera HELP!

Pieczyk44

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2009
Posty
2
Witam mam taki problem:

Mój brat założył hasło na router i nie mam do niego kompletnie dostępu. Dostęp mi jest potrzebny do resetowania IP (mam zmienne ip) gdyż nie chce mi się ciągle iść i resetować router i czekać 5 min aż mi się sieć załączy bo jak resetowałem przez stronkę to 10sec i po kłopocie... no i co ważniejsze do przekierowywania portów np: do FTP do hostowania gier itd. Bratu kompletnie nie jest to hasło potrzebne po prostu zablokował mi bo myśli ze coś zepsuje... jak się pokłócimy to mi wyłącza WLAN (dostęp bezprzewodowy) bo on sam korzysta z LAN czyli przez kabel... to jest bardzo irytujące ludzie pomóżcie ja już z tym Debilem nie wyrabiam...

I od razu powiem ze resetowanie ustawień routera nie resetuje hasła;].
Używam routera: ASMAX AR 704g i jest tam jedno ułatwienie gdyż nie można
na tym sofcie zmienić nazwę użytkownika bo musi być zawsze: ADMIN zmienia się tylko hasło ;].
Słyszałem o takim programie co daje mu się hosta lub IP i on wyszukuje hasła ale nie wiem gdzie togo szukać i jak się nazywa ;].

W instrukcji obsługi niema kompletnie wzmianki o restartowaniu hasła jest cala w jezyku PL w formacie .pdf :p tutaj link do instrukcji: http://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=360903 (klikniesz od razu zacznie się pobierać a nie przekieruje na stronę wiec chyba to nie jest reklama strony bron boże :p).


To to już raczej oddzielny temat: ;]

Dodam ze próbuje odzyskać hasło za pomocą keylogera :] ale i tu zaczynają się schody mam keylogera odpowiedniego który by śmigał pięknie i ładnie (Golden Keylogger trial[30days] ale taki mi styknie) wszedł bym na jego laptopa anty virusa ma Nortona 2009 dodał bym wyjątek żeby Norton nie wykrywał tego programu itd. i było by git testowałem na swoim kąpie i śmiga. ale chodzi o to ze ja nie mam również dostępu do jego kompa ;] hasło ma jakieś strasznie dziwne (ciąg losowych znaków) bo i tak go nie używa bo ma czytnik linii papilarnych. Niema szan by zostawił kompa odblokowanego i żeby se gdzieś poszedł bo od razu go blokuje bo wie że bym wbił na jego kompa. Chciałem wbić na jego kompa przez tryb awaryjny i zalogować się jako admin ale gdy robię tryb awaryjny to nie ukazuje się konto admina (pewno wyłączył skubany...) i może jest jakiś sposób żeby go włączyć
Ogólnie to chodzi mi o to ze chce się włamać na jego kompa ale nie resetując hasła żeby on się nie kapnął.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Możesz użyć OPHCrack'a (http://ophcrack.sourceforge.net/), bądź Linux'a LiveCD. Możesz też na pendrive dodać do autorun'a tego KeyLogger'a ale zakładam że Norton na to nie pozwoli.
http://www.youtube.com/watch?v=SmlNqo7UODE

W przyszłości nie pisz że brat Ci dokucza bo nikogo to nie obchodzi a tylko denerwuje.
 
Ostatnia edycja:
K

Khalt

Gość
A czy przypadkiem przytrzymanie przycisku reset przez "ileśtam" sekund (czyt. 5/10/15) nie przywraca ustawień fabrycznych?

...

Sry za ten offtop, ale chyba temat włączyłem jakiś czas temu i nie widziałem, że ktoś odpowiedział XD.
 
Ostatnia edycja:

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Od kiedy to my pomagamy tym "wrednym młodszym braciom" co zasiorbują łącze "durnymi grami" itp itd?
 
Do góry Bottom