Brutalne pobieranie strony

tepelink

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2012
Posty
7
Witam

Chciałbym brutalnie w całości pobrać stronę internetową, zupełnie wszystko.
Kombinowałem z programami ocenianych jako najlepsze tzn "HTTrack", "Teleport PRO" ale te programy pobierają ze strony tylko to co widzą.
Mnie interesuje pobranie całej zawartości strony a zwłaszcza w katalogu
/images/
tzn:
www.przykladowaStrona.pl/images/
Powyższe programy nie przeglądają tego folderu, pobierają tylko te grafiki, które wyświetlone są w danej chwili na stronie.

Proszę o pomoc :)
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Jak serwer ma wyłączone indexowanie plików to nie pobierzesz. Generalnie to do takich rzeczy używa się wget (na Linuxa).
 

Anyeor

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2013
Posty
15
@michal31337 Jakie indexowanie? LOL. Zapewne ma ustawione chmody na katalog /images/ bądź .htaccess.

Co do tematu, rozumiem że "programy" pobierają Ci tylko źródło strony? Jak tak to słusznie, bo źródła pliku PHP nie pobierzesz.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
@michal31337 Jakie indexowanie? LOL. Zapewne ma ustawione chmody na katalog /images/ bądź .htaccess.

Co do tematu, rozumiem że "programy" pobierają Ci tylko źródło strony? Jak tak to słusznie, bo źródła pliku PHP nie pobierzesz.

@michal31337 ma racje.
Jemu chodzi o pobranie WSZYSTKICH plików z folderu /images/.
Nawet tych które nie są w danej chwili używane.
 

Anyeor

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2013
Posty
15
@michal31337 ma racje.
Jemu chodzi o pobranie WSZYSTKICH plików z folderu /images/.
Nawet tych które nie są w danej chwili używane.

Napisałem, że nie pobierze ich, skoro w katalogu jest .htaccess lub chmody ustawione, ew. index przekierowujący na homepage, lecz znając nazwy poszczególnych plików np. tralala.png w /images/ to pobierze, innej opcji niema, ew. możesz z *.css sie pobawić bo tam masz nazwy i katalogi zdjęć?
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Napisałem, że nie pobierze ich, skoro w katalogu jest .htaccess lub chmody ustawione, ew. index przekierowujący na homepage, lecz znając nazwy poszczególnych plików np. tralala.png w /images/ to pobierze, innej opcji niema, ew. możesz z *.css sie pobawić bo tam masz nazwy i katalogi zdjęć?
Zamiast .htaccess lub chmodów pewnie jest choćby pusty index.
Ale tak, znając nazwy plików oczywiście może je pobrać.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Napisałem, że nie pobierze ich, skoro w katalogu jest .htaccess lub chmody ustawione, ew. index przekierowujący na homepage, lecz znając nazwy poszczególnych plików np. tralala.png w /images/ to pobierze, innej opcji niema, ew. możesz z *.css sie pobawić bo tam masz nazwy i katalogi zdjęć?

Czy ty wiesz czym jest chmod? To pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać.
*.css - buahahahaha.

Poszukaj zależności, jakie są nazwy obrazków?
 
Do góry Bottom