Brute Force

AzazelPL

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
7
Witam!
Poszukuje Programu brute force (mam spooooro czasu a hasło ma "tylko" 8 literek i żadnych liczb) który łamie hasła tą metodą jednak jest jeden problem:

hasło jest na komputerze lokalnym a nie na sieci (więc brutus odpada) jest też w takim okienku jak np. passy do rarów. Czy ktokolwiek mógł by mi podać nazwe takiego programu?

Z góry dziękuję.

P.S.

Przepraszam jeśli temat jest głupi i było wałkowane wiele razy ale ja nic nie znalazłem.
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Tylko i wyłącznie Brutus ci pomoże
<


BrutusAET2 - Opis
Download
 

AzazelPL

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
7
Chce złamać kod do programu który do działania wymaga ośmioliterowego kodu z premiumSMS wpisywanego w oknie programu (takim jak przy archiwach rar) Hexedytor, crack etc odpada bo kod ten jest sprawdzany przez neta.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
AzazelPL - sprecyzuj bardziej pytanie, jakie to jest hasło - od czego.

rem - Brutus o ile się nie myle łamie ftp,pop3,telnet,http(post) Jemu się to pewnie nie przyda.


/EDIT :

Originally posted by AzazelPL
Chce złamać kod do programu który do działania wymaga ośmioliterowego kodu z premiumSMS

Więc chodzi o klucz aktywacyjny, czy coś tego pokroju?

Nie złamiesz tego, poszukaj w SIECI cd-keya do tego
smile.gif
 

AzazelPL

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
7
@B33RK4

Ale to premium SMS to jest tak jak kredyty w crimsach tzn. jeden kod zadziała tylko raz.
 

likoms

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
126
aha wiem oco chodzi. nie da sie złamać. poprostu musisz poszukać bugów ma kredo albo szukać błedów
 

AzazelPL

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
7
@likoms

Ale PremiumSMS działa tak że ma wygenerowany odpowiedni słownik na x słów znajdujący się na serwerze i jeśli ty wpiszesz kod który zgadza się z kodem w słowniku zostaje usuwany ze słownika i zaakceptowany jako "poprawny", a więc można brutusem złamać jedno z haseł z tego słownika.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
nie sądze aby się dało coś takiego złamać brutusem.

Pozatym Brutus jest nie skuteczny nawet kiedy jest prawidłowe hasło to on go nie wykrywa.
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
brutus to przezytek, testowałem go i haslo do szkrzynki "lade00000" łamało 4 godz. ;/
 

Kal CK

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 7, 2007
Posty
1
Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tu. Otóż mam następujący problem. Założyłem sobie kiedyś hasło na archiwum programu 7z, długo tam nie zaglądałem i zapomniałem po prostu ;/ . I poszukuje teraz jakiegoś łamacza haseł pod archiwa 7z. szukałem na Google ale żaden z programów typu Advanced Archive Password Recovery nie obsługuje archiwum 7z. hasło jest założone przeze mnie, można złamać metodą słownikową. nie zawiera znaków specjalnych i nie jest za bardzo skomplikowane. Jakieś rady??
 

szymekkk

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
14
Mam pytanko ... moze błache ale musze zadac.. W programie brutus podaczas wypełniania tych okienek port itp.. to z kad ja wezme TARGET... prosze napiszcie mi z kad wezme TARGET
 

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
Czyli jak chce FTP to tylko zmieniam tam na FTP wpisuje adres strony
<
I Jazda czekamy
<
ta? dzięki za poprzednia odpowiedz!
 
Do góry Bottom