Brutus

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
znacie jakies area z opisem uzytkowania Brutusa lub Accesdivera?[/b]

Jak nieznasz angielskiego to sciagnji jakiegos polskiego lamacza najlepiej. webcracka z wwwarios mozna sciagnac po polsku. Tylko on niedziala na zasadzie brutal-force tylko trzeba miec slownik. mozna go samemu stworzyc lub generatorkiem slownikow go stworzyc.
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Mam pytanie co do webcraka PL
A mianowicie:
Chce przejac strone www.strony.wp.pl/wp/hubpl
A wiec co mam wpisac w Adres URL ???
Wpisywałem:
www.strony.wp.pl
www.strony.wp.pl/wp
www.strony.wp.pl/wp/hubpl
FTP.strony.wp.pl

I NIE DZIALA
<
<
<


A do słownika dodałem własciwe hasło
<


Co tam mam wpisac??
 

Brayan

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2002
Posty
22
Wiecie może co trzeba wpisać w miejsce target jezeli chce sie zeskanować skrzynke założonš na interi ?
 
C

czelusc

Gość
to proste sproboj sam zalozyc skrzynke i zajrzyj do regulaminu
ale z tego co pamiętam target to pop3.o2.pl jesli chodzi o skrzynke w brutusie ustawiasz pop3 dajesz jakis slownik jesli dla okreslonego user to tylko paswordy podkladasz a jak wogule chcesz jakšs skrzynke do korzystarz ze slowników combo
Wrzystko
 

Brayan

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2002
Posty
22
Eh... sory... ale mam jeszcze jedno pytanko... czy dzięki Brutusowi można złamać hasło do jakiejœ domeny założonej np. na www.prv.pl i czy można złamać hasło do nicku hm... na jakimœ chacie np. polchat (nick admina przdya sie do przejęcia pokoju
smile.gif
smile.gif

z góry thx !
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Eh... sory... ale mam jeszcze jedno pytanko... czy dzięki Brutusowi można złamać hasło do jakiejœ domeny założonej np. na www.prv.pl i czy można złamać hasło do nicku hm... na jakimœ chacie np. polchat (nick admina przdya sie do przejęcia pokoju
smile.gif
smile.gif

z góry thx ![/b]


nie, niestety nie da sie do przejecia domeny prv i na chacie, ale np. na polchat sa inne sposoby
 
Do góry Bottom