BT Yahoo! Parental Control

DJ_Max

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
28
Raczej dla mieszkających za granicą.
Mieszkam w anglii i połączenie z internetem gwarantuje mi BT Broadband. Staruszek jednak nie za bardzo jest szczęśliwy tym ile ja siedzę, więc ograniczył mi dostęp do netu za pomocą programu z tematu. Program limituje połączenie z internetem do 4 godzin. Po kolejnym waleniu pięściami w biurko postanowiłem tym razem się zastanowić nad obejściem tego. Żeby w ogóle mieć internet trzeba się zarejestrować. Tzn zalogować - rejestruje się na początku >]. Potem można surfować, a po 4 godzinach pokazuje się informacja o wyczerpanym limicie. Jednak po przeczytaniu pliku install.exe moją uwagę zwróciły dwie linijki:
Self-Register: C:program FilesYahoo!Parental Controlsypcps.dll
Self-Register: C:program FilesYahoo!Parental ControlsYPCXWizard_DLL.dll
Na programach się nie znam, ale coś (intuicja?) powiedziało mi że te programy mogą przeszkadzać w połączeniu. Wywaliłem (przeniosłem) je. Od razu włączył się internet (mimo że nie byłem zalogowany).

Ps. szczerze mówiąc wątpię żeby ta wiedza komuś się przydała, ale generalnie chciałem się pochwalić. W końcu to moje największe odkrycie od czasu odkrycia trików czatowych na WP ;-))
 

cron.pl

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2004
Posty
8
Wiesz, co to jest uzależnienie!!!!
Może on to robił celowo!!!!
Wiem wiem głupie gadanie, ale cos otym wiem.
A 4 godziny dziennie w necie to sporo. 
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
DJ_Max
smile.gif


Na pewno sie przyda, ale nie przesadzaj z net
<


aniolek
smile.gif
 

DJ_Max

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
28
Skońćzyło się przesadzanie, tata wrócił z niemiec i oczywiście ograniczył mi neta za pomocą programu Zabieram_Ci_Kabel_Sieciowy v. 8.1 :-]
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
no to musisz użyć teraz 4 programów :

Pojsc_Do_Sklepu v.1.1a
Kupić_Kabel v.2.0
Włączyć_Do_Kompa v.666
Nie_mówić_Staremu v.997
 
Do góry Bottom