bt5 axc100 pomoc w instalacji

kunegundawielka

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2012
Posty
7
cześć, niedawno zainstalowałam sobie bt5 kde, ale moja karta D-Link DWL 520+ nie jest zainstalowana a ja nie bardzo wiem jak to zrobić, jak by ktoś mógł mi to wyjaśnić to była bym wdzięczna.

pobrałam acx-20080210.tar.bz2 i dalej nie wiem co mam robić ?
 

ProQix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2008
Posty
86
zastanów się nie jest zainstalowana... wiem nie ma sterowników do niej ;] a więc co by tu zrobić ??????? wiem ! poszukam je w google ... ***** pomocy (Około 9,160 wyników dla zapytania "D-Link DWL 520+ driver linux") (0,34 s) ***** co robić może klikne pierwsze ?? o jest opisane co i jak pod linuxa ale fajnie

3h później kolejny temat "Nie umiem zainstalować sterowników do wifi pod linuxa :( pomocy !!!"
weź ty się za podstawy a nie w hackjera się baw co ?
 

kunegundawielka

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2012
Posty
7
Szukam po necie już jakiś czas i jak na razie nie natrafiłam na żaden konkretny opis, co i jak do tej karty aby działało, wszystkie tuty albo mocno nieaktualne albo opisane szczątkowo, komuś kto zaczyna przygodę z linux-em naprawdę jest ciężko się połapać w tej czarnej magi jak się tyle siedziało na windowsie. A co do nauki podstaw to właśnie są zajęcia praktyczne.
 

ProQix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2008
Posty
86
racja zacznij od podstaw takich ja "Jak szukać w google by znaleźć" http://cytrynek.wordpress.com/2009/10/31/ubuntu-9-10-i-karta-dlink-dwl-520/ mas szczegółowo opisane, chcesz nowych opanuj się takich spamerów jak ty nienawidzę jak ma być nowy temat np z 2011 sierpnia jak problem jest rozwiązany i opis tego jest z 2009 nie specjalnie dla cb napisze ktoś nową rozprawkę...
zanim zaczniesz bawić się air-crack'iem zobacz czy masz kompatybilny sprzęt http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=compatibility_drivers ale zaraz pewnie pojawi się post "nie mogę znaleźć modelu" ew "jaki mam chipset"
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
BTW. Zainstaluj fedore, ubuntu... a nie odrazu haxiorskiego BT
 

kunegundawielka

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2012
Posty
7
ProQix - czego się tak pienisz, to co podałeś sprawdzałam już kiedyś i jest za przeproszeniem gówno warte bo spora ilość softu z bt nie działa z ndiswrapper-em

Na starszych wersjach bt pracowałam na tej karcie ale tam wystarczyło odpalić Load axc100 i można było stawiać interface bez najmniejszych problemu
 
Do góry Bottom