BUNT NO DETECTED BY AV !!!!!!!!!!!!!!!

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Witajcie czy niezaczyna was juz wkórzac ze firmy antyvirusowe dodają bezczelnie
smile.gif
<
trojany do swoich baz i przezto sa wykrywalne. Powiedzmy nie AV!!!!!!!!!!!!!!
(Moja propozycja jest natepujaca. Dostęp tylko dla zarejestrowanych uzytkowników, którzy muszą wypełnic ankiete w której zanjduje się:
IP, nazwa uzytkownika, z kad trafil na strone, z kad wie o trojanie, z kąd jest, czy pracuje dla av, itp.)
!!!!!!!Czy ktos ma jakies propozycje by temu zaradzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Wprowac licencje
Tak jak programy do zdalnej administracji. I zrob tak ze niby pobierasz opłate za program. Moze to cos da. No i rzecz jasna ankieta w ktorej podajesz te bzdury o ktorych pisales. Wtedy jak dodaja twoj program do bazy mozesz do nich walic z pretensjami ze ci przeszkadzaja w sprzedazy nowego programu, A w konu jest wolny rynek.

oczywiscie moge sie mylic
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by matkal
sorry że rozmywam ale tak mnie naszło. Jakiś czas temu włamałem się na kompa jakiejś 37 letniej kobiety, już ustatkowanej, z dwójką 17 letnich dzieci i kochającym mężem. No i od jakiegoś czasu śledząc jej aktywność online z przykorścią musiałem stwierdzić że zdradza swego męża i to nie tylko online ale i w realu - raz spotkała się (penetrująco) z gostkiem poznanym na necie. A żeby było jeszcze ciekawiej mąż coś podejrzewa bo zaczyna kombinować z jej plikami config.dat i hasłami do konta emailowego gdzie mam liściki miłosne od swego kochanka. Para planuje się zejść ale jeszcze nie teraz bo kobita się boji że jąż mąż zaszlachtuje jakby się teraz dowiedział (a on już coś wie, o czym ona nie wie HA!).

I co mam zrobić, jakieś propozycje?
chwalisz sie czy zalisz ?? i co to ma wspolnego z topikiem ???
Odnosnie topicu to PA HAC tak jakos wyszlo, ze nawet niewykrywalny trojan kiedys stanie sie wykrywalnym bo ktos sie wylamie i pusci takowego trojana w siec gdzie juz na niego czekaja zeby go dodac do bazy danych
smile.gif
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Wiadomo ze kazdy trojan bedzie kiedys wykrywalny, ale my mozemy temu zapobiec, stosując odpowiednie srodki ostroznosci. Zapraszam do wypowiedzi na moim forum gdyz tu jest zbyt duzo szpiegów. www.forum.pahac.glt.pl
 

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
Hm... rozterki ?? Mi niechodzi o to ze PA HAC jest wykrywalny (naszczescie nowa wersja nie jest) tylko o to ze jakis ham przeslal to firmie av, a to jest hamskie. Jezeli ktos tak robi to jak mozna to nazwac?? Chamem ??. Poztym mozna taki zeczy uniknac, własnie ten post jest poto aby wytyczyc własnie takie sposoby które mogą temu zapobiec, lub go maxymalnie opóznić. Juz rozumiesaz po co jest ten post.
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by PA HAC
Hm... rozterki ?? Mi niechodzi o to ze PA HAC jest wykrywalny (naszczescie nowa wersja nie jest) tylko o to ze jakis ham przeslal to firmie av, a to jest hamskie. Jezeli ktos tak robi to jak mozna to nazwac?? Chamem ??. Poztym mozna taki zeczy uniknac, własnie ten post jest poto aby wytyczyc własnie takie sposoby które mogą temu zapobiec, lub go maxymalnie opóznić. Juz rozumiesaz po co jest ten post.
No ale zrozum ze to jest ich praca i ich zadaniem jest znalezc nowego trojana i pozniej dodac go do bazy danych i rozpowszechniajac nowa wersje PA HACa pewnie akurat wtrafil w takowe rece. No chyba, ze wydales go tylko dla znanych tobie userqw i ktos z nich wyslal PA HACa tam gdzie nie trzeba. Dobra zreszta wszystko jest juz jasne jak dla mnie
pozdro.
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Zostaw to, niech leci swoim torem, zwykle w takich wypadkach nikt nie strzela.
Do PA HAC: To nie był żaden kapooź, najprawdopodobniej to pracownik firmy AVowej, przeszukujący net zawodowo. Rada? Nie udostępniaj trojana w necie — tylko dla siebie + ew. zaufane osoby. To najlepsze wyjście. Opłaty i licencja też mogłyby być niezłe, ale firma AVowa może nie uznać albo olać maila i co wtedy? Wytoczysz im proces? EeEeEeE…
Ale ankieta to też nie jest dobre — AVowiec może nazmyślać i co? Też się może dostać…
A jak nie używasz tego trojana to popuść sobie i nie twórz go — jest qpa trojanów lepszych od tego.
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Wiec z mojego doswiadczenia
nie ma szans, zawsze ktos sie trafi

jedyna opcja, aby istniec w sieci ze swoim trojanem robic go dalej, ale dwie wersje servera jedna publiczna druga praktycznie tylko dla siebie lub dla bardzo, zaufanch ludzi

Pozdrawiam
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
A wyjście takie: dodajesz do każdego egzemplarza kawałek kodu, który w ogóle nie jest potrzebny ale ma na celu zmyłkę: jest 10.000 Pa Haców ale każdy z nich wygląda inaczej
smile.gif
Tylko że z tego co wiem to AV rozpoznają nasze zabawki po jakimś charakterystycznym kawałku i reszta kodu już ich nie obchodzi
<
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Originally posted by SlashBeast+--><div class='quotetop'>CYTAT(SlashBeast)</div>
<!--QuoteBegin-PA HAC
Wiadomo ze kazdy trojan bedzie kiedys wykrywalny, ale my mozemy temu zapobiec, stosując odpowiednie srodki ostroznosci. Zapraszam do wypowiedzi na moim forum gdyz tu jest zbyt duzo szpiegów. www.forum.pahac.glt.pl

Nie kazdy :> przeciesz sa wersie " VIP "[/b]

Raczej każdy trojan wcześniej czy później jest skazany na wykrywalność chyba, że
<
nie będzie w ogóle używany. :glupek2:
Firmy zajmujące się programami AV i FW oprócz nadsyłanych wirusów również kożystają z informacji o sposobach i następstwach ataków, otrzymują je od różnych adminów i z własnych źródeł informacji. :piwo:
Jakoś nie mogę sobie przypomnieć trojanów lub wirusów które powstały na przykład 5 lat temu i w niezmienionej wersji są do dzisiaj niewykrywalne. Jest żelazna zasada pancerza i miecza .....wyścig którego nie ma końca. :dres:
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Originally posted by Tadeusz Fantom
Jakoś nie mogę sobie przypomnieć trojanów lub wirusów które powstały na przykład 5 lat temu i w niezmienionej wersji są do dzisiaj niewykrywalne.

A ja mogę...
Jest pewien trojan "ogólnie" dostępny, wiele razy pisano o nim tu na forum (powstał 1999 r.) jako taki jest wykrywalny, lecz jego mutacja nie ! (trzeba zaznaczyć iż jest ona szeroko rozpowszechniona w sieci od 2000 r.) ... a gdzie go szukać ? ... bliżej niż myślisz
smile.gif
 
Do góry Bottom