[C++]Pliki Konfiguracyjne

Status
Zamknięty.

ModelKonin

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
52
eLo czy zna ktoś jakis tutek/instrukcje co do plików ini w C++ niedawno korzystalem z nich w delphi i według mnie to dosc przydatna żecz ;] chyba ze sie virusy pisze

pzdr
 

ModelKonin

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
52
przejrze go thx Sinis ale macie cos pod srodowisko Deva ?

pzdr

@edit: ew. zadowole sie jakimś innym systemem plików czy jakims shitem który umożliwiałby inicjalizacje ;]
 

ModelKonin

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
52
;/ Ale wiem tylko fstreamy sa jak pod normalne txt a takie inicjalizacje odrazu w ini były by pewnie wygodniejsze ;] Ale sie tak zastanowiłem i takie pytanie czy takich inicjalizacji nie dało by się zrobić przez LUA?
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
winapi.rox.pl
zobacz na tą strone , najlepszy kurs c++ dla początkujących jaki widziałem w sieci
znajdziesz też coś na temat plików ini , można ściągnąć sobie całą strone i urzywać offline
 

ModelKonin

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
52
Thx all szczególnie pomógł mi Backdoor man bo zapodał fajny kurs bardzo fajnie opisany(jedyne co mi sie w nim nie podoba to ze nie ma dialogow w dziale winapi) ale w sumie to wszyscy mi pomogliscie bo o QT jeszcze sobie poczytam i pozastanawiam jak powykorzystywac je do moim niecnych celów ;] A od dawnego czasu mysle zeby przejsc na Borlanda to jak w koncu mi się uda to popatrze otym tinfo ;]

pzdr

PS temat mozna zamknąc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom