C++ pod windowsa

ar3cek

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
9
Przerobiłem prawie cała symfonie c++ i chce się nauczyć czegoś wiecej ^^ jaką książke/e-booka polecacie ?
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by ar3cek
Przerobiłem prawie cała symfonie c++ i chce się nauczyć czegoś wiecej ^^ jaką książke/e-booka polecacie ?

A na co przerobiłeś jeśli można wiedzieć ?
smile.gif
Na papier toaletowy?
 

ar3cek

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
9
Wolałbym zrobić coś więcej ... (np te rejestry o które się pytałem ^^ to już jest coś ciekawego)
 

Spam_s-zone

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2006
Posty
29
Powinieneś teraz wziasc sie za WinApi. Czyli Programowanie pod Windows. Następnie cóż to był by za programista bez znajomosci winsock? lub sockets !?
Na Helionie znajdziesz odpowiednie pozycje ( www.helion.pl )
 

ar3cek

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
9
Jesteście naprawde nieocenieni ! Niezgadłbym że w Helionie znajde książke o tej tematyce lub że WinApi to programowanie pod winde ;p Pytanie brzmi która książka a najlepiej e-book jest warta przeczytania ?
Znalazłem parę sitów z e-bookami np :to
Ale tam chyba nie ma nic o winapi [sockety i inne zostawie na potem ^^] (nie przegladalem jeszcze wszystkich)

edit :
Pytanie dla chetnych ^^ :
Gdzie znajde wyklady z c++ na 2 rok ? (Politechnika Wrocławska I )
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
to moze teraz czas na ksiazke "Pasja C++" ? jest to jakby kontynuacja symfonii , milej lektury
 

ar3cek

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
9
Masz racje ale mnie już zbrzydły programy dajace w efekcie ciągle to samo piękne okienko .
Szkoda , że nie ma książki o WinApi tego samego autora ;/
 

ar3cek

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
9
Originally posted by ar3cek
Jesteście naprawde nieocenieni ! Niezgadłbym że w Helionie znajde książke o tej tematyce lub że WinApi to programowanie pod winde ;p Pytanie brzmi która książka a najlepiej e-book jest warta przeczytania ?
Znalazłem parę sitów z e-bookami np :to
Ale tam chyba nie ma nic o winapi [sockety i inne zostawie na potem ^^] (nie przegladalem jeszcze wszystkich)

edit :
Pytanie dla chetnych ^^ :
Gdzie znajde wyklady z c++ na 2 rok ? (Politechnika Wrocławska I )


Więc podałeś te sama strone co ja ;] ale dzieki za checi ...
 
Do góry Bottom