[C++] [PYTANIE] Jak uniemożliwić zamknięcie programu?

Vister26

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2012
Posty
5
Siema
Mam taki problem: Zrobiłem sobie programik w c++ który liczy czas od włączenia do zapauzowania go. Nie wiem jak zabezpieczyć go od mojej wrednej siostry tak aby nie mogła go wyłączyć. Mam jeszcze 2 pytania. Czy istnieje funkcja dzięki której program sam siebie dodaje do rejestru?
Czy można zabezpieczyć pliki(.txt) z których korzysta program tak aby program mógł je edytować, a administrator kompa nie mógł ich usunąć ani edytować(bardziej chodzi o to drugie) :confused: :confused:
 
Ostatnia edycja:

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Nie znam się za bardzo na C++, ale można by to trochę inaczej załatwić.

Dodaj ręcznie program do autostartu (tego w start > wszystkie programy > autostart). Zamiast zabezpieczyć plik po prostu go schowaj np. w folderze systemowym. Dzięki temu anty-wirusy nie będą się czepiać twojego programu. Jeżeli twoja siostra zna się na komputerach i potrafi usunąć plik z autostartu to poszukaj w jakiś podręcznikach ew. Google o WinApi.
 

Vister26

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2012
Posty
5
Znałem już ten sposób z rejestrem, ale jednak wolałbym aby program sam siebie dodawał bo kiedyś planuje zrobić keylogera. Pliki zabezpieczyłem w ten sposób, że schowałem cały program w folderze zabezpieczonym hasłem :D No i to żeby programu nie dało się zamknąć spędza mi sen z powiek.

@odświeżam. Jak nikt nie odpisze to napisze do mojego faceta od infy (wolałbym tego nie robić)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom