cała prawda o wykrywalności TKeySpyXP

aaabyyy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2006
Posty
48
Wszędzie słyszałem że program z tym komponentem jest wykrywalny przez każdy AV a tymczasem zrobiłem dla testu mały program z tym komponentem i Kaspersky nie odezwał się. Jak jest z innymi AV w odniesieniu do komponentu KeySpyXP??
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by aaabyyy
Wszędzie słyszałem że program z tym komponentem jest wykrywalny przez każdy AV a tymczasem zrobiłem dla testu mały program z tym komponentem i Kaspersky nie odezwał się. Jak jest z innymi AV w odniesieniu do komponentu KeySpyXP??
Heurystyka np z noda wykrywa go w progsach
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Nie chce zakładać nowego tematu, więc napisze tutaj.
Serwis 4programmers.net jest off-line, szukalem i nie ma kurcze nigdzie tego.
Ma ktoś może ten komponent (TKeySpyXP)?? Prosze niech ktos go to wrzuci (rapidshare.de) =]
 

aaabyyy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2006
Posty
48
a jakby troszkę zmodyfikować KeySpyXP to dalej by go wykrywało?

Tianhao - co stosujesz w swoim trojanie dla keyloggera?? KeySpyXP, Hooka czy może Hooka z dllką ??
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Hooka

Co do modyfikacji keyspyxp to niewiem bo go nigdy nie uzywalem. Jest to komponent a jak kazdy komponent powieksza przy okazji rozmiar aplikacji
 

aaabyyy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2006
Posty
48
a zna ktoś może przykład hooka na keye bez dllki, który wrzuca do memo wszystkie znaki oraz małe i duże litery? Bo na necie jest mnóstwo przykładów ale tylko takich które zapisują wszystko dużymi literami bez znaków takich jak @#$ itp.
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by aaabyyy
a zna ktoś może przykład hooka na keye bez dllki, który wrzuca do memo wszystkie znaki oraz małe i duże litery? Bo na necie jest mnóstwo przykładów ale tylko takich które zapisują wszystko dużymi literami bez znaków takich jak @#$ itp.

No bo hooki ktore zapewne znalazles nie wylapuja znakow specjalnych mozesz je jednak sam dopisac to taki problem to tylko kilkanascie linijek kodu :|
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by aaabyyy
a zna ktoś może przykład hooka na keye bez dllki, który wrzuca do memo wszystkie znaki oraz małe i duże litery? Bo na necie jest mnóstwo przykładów ale tylko takich które zapisują wszystko dużymi literami bez znaków takich jak @#$ itp.

Dziwne ja kiedysz szukalem na google i znalazlem hooka ktory wylpywal i duze i male litery + cyfry i znaki specjalne. Wiec szukac!!
 

aaabyyy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2006
Posty
48
eeee..... już sobie sam zrobiłem
smile.gif
 
Do góry Bottom