CAFEiNi 1.1

Status
Zamknięty.

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Byłem dzisiaj w kawiarence internetowej i zainstalowałem im troja CAFEiNi 1.1 i przychodzi mi powiadomienie e-mailem, że osoba jest podłšczona do netu, ale nie chce mnie połšczyć z tym kompem
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
A ta kawiarenka ma stale lacze? Mysle ze tak. A pozatym to ja tez gosciowi zainstalowalem wczoraj cafeini 1.1 i tez nie chcialo sie podlaczyc.Czy ktos zna powod tego ze nie chce sie polaczyc client z serwerem??
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Matole

TEN CZLOWIEK SIE PYTA !!!! TO PO CO MU ODPISUJESZ PYTANIEM ????? JEZU ALE JESTES PALA....IDZ NA DRZEWO POMPOWAC BANANY.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
TEN CZLOWIEK SIE PYTA !!!! TO PO CO MU ODPISUJESZ PYTANIEM ????? JEZU ALE JESTES PALA....IDZ NA DRZEWO POMPOWAC BANANY.[/b]

Niestety nie moge tam isc bo tam jest miejsce dla ciebie!
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Byłem dzisiaj w kawiarence internetowej i zainstalowałem im troja CAFEiNi 1.1 i przychodzi mi powiadomienie e-mailem, że osoba jest podłšczona do netu, ale nie chce mnie połšczyć z tym kompem[/b]


W kafejach najczesceij nie ma bezposredniego polaczenia do netu tylko przez server a jak jest przez server to sie nie polaczesz trojakniem.
 
M

Maj

Gość
odp

Chyba logiczne jest ze kawiarenka ma lacze stale i oczywiste, ze z tego powodu nie da sie polaczyc. no chyba ze jestes pod jednym laczem z zainfekowanym kompem
 

durda

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
41
w kawiarence trzeba sie dobic do serwera i tam zainst. trojana. wtedy masz wszystki komputery
 
M

Maj

Gość
odp2

jak zainfekujesz serwer to bedziesz mial kontrole tylko nad serwerem. Dodatkowo musisz zainfekowac tego wewnetrznego kompa i pozniej zrobic 'tzw. 'tunel'
 

laciate

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2002
Posty
3
Kurcze

czyli zeby włamac sie do np szkoly z szybkim laczem to trzeba najpierw dac trojaka nauczycielce? :?
 

Homer

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2002
Posty
68
A jezeli na serwku w kafejce jest linux to cafeini juz nie daje rady hehehehhe
smile.gif
Trzeba uzyc innych srodkow
BTW
jak zainfekujesz serwer to bedziesz mial kontrole tylko nad serwerem. Dodatkowo musisz zainfekowac tego wewnetrznego kompa i pozniej zrobic 'tzw. 'tunel'[/b]
przewaznie w kafejkach sa udostepnione dyski twarde i cdromy... i oczywiscie osoba siedzaca na serwku ma pelny dostep do wszystkich dyskow i napedow wiec........... nie potrzeba instalowac trojana na klientach....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom