CafeiNi 1.1

Magik

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2003
Posty
10
Dopiero so ściągnąłem sobie cafe i nie moge znaleźć gdzie szukać już zainfekowanych komputerów przez cafeini'ego. Prosze o pomoc bo chyba już niedowidze :) (jeśli oczywiście jest taka opcja).

Z góry Thx
 

malin

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2003
Posty
17
O ile pamietam to w cafeinim niema opcji skanu, proponuje zebys wybral jakies odzielny skaner np. z tej strony a pozniej go zessal i skanowal sobie 51966.
<
 

Drizzt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2003
Posty
25
Sorka że się wtrące posta ale mam pytanie czy Beast ma możliwość skanowania zainfekowanych kompów??
 

malin

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2003
Posty
17
Upss to przepraszam z tego co mi mowili wynikalo ze niema wiec przepraszam najmocniej.
 

Drizzt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2003
Posty
25
Dzięki nie widziałęm jej ... teraz przeszperałem dokładnie i jest działa...a propo o co chodzi jak jest connecting i to trwa i trwa itrwa czyżby go nie było i czeka jak się poojawi??
 

malin

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2003
Posty
17
Connecting oznacza laczenie sie. Przed chwila zessalem Beasta i zainstalowalem serverek u kolegi i dziala mi porawnie. Byc moze ze typka niema a trojan ciagle probuje sie z nim polaczyc.
 

dadowiec

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2003
Posty
30
malin a w jaki sposob przeslales mu server?? probowales moze przeslac server beasta przez wp? ja tak dochodzil koles odpalal i nic..
a i jeszcze jedno pytanie czy jak podam kolesiowi link srony z beat i on sciagnie, utworzy , a nastepnie uruchomi server to czy bede mogl sie podpiac swoim beastem??
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
tak bedziesz mogl jak bedziesz mial jego ip i port ktory zostal ustawiony na serverze
smile.gif


===============================================
Pozdrowionka
smile.gif
 

malin

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2003
Posty
17
Originally posted by dadowiec
malin a w jaki sposob przeslales mu server?? probowales moze przeslac server beasta przez wp? ja tak dochodzil koles odpalal i nic..
a i jeszcze jedno pytanie czy jak podam kolesiowi link srony z beat i on sciagnie, utworzy , a nastepnie uruchomi server to czy bede mogl sie podpiac swoim beastem??
Utworzylem server, a nastepnie dalem to koledze na dyskietce (bo to moj sasiad) i bez klopotu sie z nim polaczylem a jesli chodzi o wykrywalnosc serverow przez AV to znalazlem sposob na to, sprobuje zastosowac to do paru serverkow roznych trojanow niechce zapeszac ale jak mi sie uda to dam wam linki do nich...
 

Maximus DM

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
17
Originally posted by SZKOD[nick
]w beascie klikasz na misc2 a potem scanner!!!!
a destruktora nie mialem okazji widziec


Trochęnamieszałem - chodziło mi o CafeiNi:) THX, SZKOD[nick] za pomoc. W CafeiNi już doszedłem - po prosztu w pole IP wpisuje sięadres początkowy i w następne pole - ostatni oktet. Wtedy łączy sięze wszystkimi 255 (brak adresu z "0"). W przypadku znalezienia serwera, łączy sięz nim.
 
Do góry Bottom