cafeini problem

ginger78

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2004
Posty
6
witam
zainstalowalem serwer cafeini1.1 na komputerze ofiary (nawet mail przyszedl z adresem IP) wlanczam klienta i nie chce sie laczyc. Dodam ze ja jak i moja ofiara mamy zewnetrzne ip. Co moze byc nie tak?? czy da sie polaczyc w inny sposob??
 

Andrevus

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2002
Posty
213
Moze akurat w momencie kiedy sie laczyles mial wylaczonego kompa, sprawdz pingiem, jezeli w opcjach serwera ustwiles otworz serw ftp to sprobuj sie zalogowac na ten port ktory zostal ustwiony,
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
nie no jest to niemzoliwe... :? czemu ma blokowac..!?! No chyba ze ktos ma zablokowane ten port... 8)
 

Byku

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2004
Posty
3
jesli chodzi o cafeini to nie dziwie sie ze ten koles kompa nie wlancza
smile.gif
ja zainstalowalem cafeini w szkole na informatyce i komp sie tak (cenzura) ze dzialal tylko w trybie awaryjnym
<
wszystko sie (cenzura) , brakowalo jakis plikow systemowych i nic sie nie dalo zrobic no chyba ze formata :) nauczycielowi powiedzialem ze to sie cos samo z netu wgralo :-D on powiedzial ze nie ma programow antywirusowych i nie dziwi sie ze sie moglo cos wgrac hahahaha i laski za to nie dostalem
<
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Byku to miales spoko, ja musialem zmenczyc server szkolny zeby mi informatyczka odpuscila :)
Cafeini jest spoko sam sie bawilem :D Wedlug mnie ma najwiecej opcji i bajerow ;) wez sobie start-->uruchom--> cmd.exe i wpisz ping <xxx.xxx.xxx.xxx - IP> (sorki nie wiem jak bardzo jestes zaawansowany)...
 

piroman88

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2004
Posty
2
Heh sam bym z checiom pobawil sie szkolnymi komputerami. Ale jest taki problem ze w szkole mamy Macintosche(czy jakos tak
smile.gif
) Czy mozna w nie tak samo wladowac cafeini?????????
<
 
Do góry Bottom