CafeIni

SoadFan

Użytkownik
Dołączył
Październik 28, 2007
Posty
6
witam. mam problem z cafenini. konfiguruje go dobrze, bez hasła, wpisuje port 80 (niewiem czy dobry) i jak wchodze w klienta wpisuje dobre ip port 80 daje połącz i pisze złe hasło chociaż wcale hasła nie dałem
 

draniu

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2004
Posty
69
"Z CAFEiNi klienta ("CAFEiNiclient.exe" działa na Windowsie 95/98/ME/2000/NT) należy wpisać nazwę hosta lub IP "ofiary", standartowym portem jest 51966 (0xCAFE), kliknij "Połącz" i jeżeli serwer jest zainstalowany na tym komputerze a komputer podłączony do Internetu (lub dowolnej sieci) uzyskasz połączenie."


:faja:
 

Pablik2005

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 4, 2007
Posty
13
Mam pytanko "("CAFEiNiclient.exe" działa na Windowsie 95/98/ME/2000/NT) z tego wynika że CAFEiNi nie działa pod xp czy są jakieś inne wersje bo mam taki problem ze nie mogę sie połączyć z CAFEiN'em wpisuje ip i pisze trwa łączenie i tak cały czas mam XP
 

vaxxxx

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2007
Posty
6
Aha co do tego cefeini to on sie autumatycznie rozprzestrzenia ?
Bo w sszkole zarazilem 2 kompy i "informatyk" Mowi wszystkie komputery sa zaatakowe
<
 

mlody232

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2008
Posty
5
MAM PROBLEM POBRALEM PLIK CAFEINI I NIE MOGE ROZPAKOWAC WYSKAKUJE MI JAKIS BLAD PRZY ROZPAKOWANIU ! ! D:cafeini_1.1.zip: The archive is either in unknown format or damaged
CO ROBIC ?
 

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
Mi jak to wyskakuje to wywalam plik do kosza. Sprawdzam czy mam av i firewalla off i pobieram jeszcze raz i smiga.
 

mlody232

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2008
Posty
5
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ WLASNIE ZAINSTALOWALEM FIREWALL I ZOBACZE CO SIE DA ZROBIC

[ Dodano: 30-01-2008, 19:07 ]
DZIEKI ZA WSZYSTKO UDAŁO MI SIE ROZPAKOWAC
 

satan19990

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2008
Posty
24
hehehehe zainstalowałes?? ale jesli chcesz sie pobawic trojanami itd to firewall bedzie ci to wszystko raczej blokował chyba ze to jakis shit
smile.gif
 

satan19990

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2008
Posty
24
nie uzywałem go nigdy ale czy wysłałes komus server?
smile.gif
Jesli tam jest to wyslij ofierze server a potem wpisz jego ip
 

mlody232

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2008
Posty
5
wyslalem ten plik CAFEiNiserver ale zmienilem nazwe i niewiem czy ten ktos otworzyl ale raczej tak i nadal nie chce sie polaczyc co robic
 

Cwenu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 19, 2008
Posty
3
nie widzicie że nikt wam na pytania nie odpowiada jest pełno poradników o dokładniej konfiguracji i obsługi więc :kreci: :kreci:

pozatym polecam go tylko do kompów gdzie nie ma antywirów bo odrazu jest wykrywany...
a teraz nawet małe dziewczynki mają antywiry wiec nieprzydatny
<
 

grosek77

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2008
Posty
1
Mam wielki problem.Jakim programem moge sprawdzić jakie dany adres IP ma wolne porty.Prosze o szybką odpowiedź.
 
Do góry Bottom