Captcha oraz pewne obliczenia na stronie!

witko2006

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2007
Posty
12
Witam
Kiedys jeden sprzedawca na allegro, handolwal pewnym skryptem badz przegladarka ,ktora dzialala w taki sposob, ze grasz w pewna gre
Masz statystyki :
Sila,Wytrzymalosc,Inteligencja I charyzma
Jego przegladarka badz skrypt sprawial ,ze w oknie gry (przy niektorych rabunkach)
skrypt wyliczal srednia i byla ona podana nad oknem rabunku

Jak mozna cos takiego zrobic?

Jest opcja podmiany np linku do captchy ,albo wykonawnie aby pokazywal sie tylko jeden obrazek bez zmian? Nie chce oszukiwac, tworzyc konta itd,spamowac etc :)tylko uporczywe jest ciagle wpisywanie innych obrazkow.

Jezeli ktos posiada jakis dobry dekoder, jestem w stanie sporo zaplacic
smile.gif
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
najprawdopodobniej była to jakaś wtyczka to przeglądarki lub skrypt wykorzystujący cURL, napisz o jaką grę chodzi, gdyż może ktoś rozwiązał twój problem i wystarczy dobrze poszukać
 

witko2006

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2007
Posty
12
The Crims - gra przez przeglądarke
smile.gif

Nie chodzi tu o ustawianie bota itd, bo dla mnie taka gra to nie gra :]
Lecz jezeli ma sie wlaczone okolo 10-15 okien przegladarki i wszystkimi trzeba szybko operowac to takie coś troszke utrudnia sprawe. Oczywiscie nie mam nic przeciwko tej blokadzie, ale jednak dla nas (osob ktorzy tworza multikonta) to jest to strasznie uciazliwe

Poczytalem troche o cURL i jest to dosc ciekawe. Wielkie dzieki za podanie tego zagadnienia.


Tylko teraz pytanko, czy jest taka opcja ,aby sprawic ,ze wykorzystujac cURL bede w stanie sprawic ,ze omine captche badz ustawie jeden obrazek na stale?
 
Do góry Bottom