Ccobra 1.1 (beta)

young_hacker

Użytkownik
Dołączył
Luty 15, 2007
Posty
16
Mam problem. Wysłałem serwa zbindowanego z zdjęciem od Ccobry 1.1 beta do jednej koleżanki z GG. Wysłałem to przez wyślij plik, a nie normalnie przez okienko komunikatora. Pytałem się ją o co stało się po otwarciu tego pliku. Opisywana reakcja była taka jak pisało w instrukcji wirusa, czyli wszystko powinno działać. Wpisałem jej IP, lecz nie mogę się do niej włamać. czy to może być wina firewalla, lub antywira? Jej IP: 83.142.121.82. Numer gg tej osoby :10156358 Jak ktoś się umie tam włamać to proszę mi powiedzieć jak.
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
nie polaczysz sie, musisz byc z osoba w LAN'ie, a wtym przypadku nie jestes, wiec tym trojanem nic nie zrobisz... uzyj trojana nat<>nat, wtedy bedzie sie dalo...
 

young_hacker

Użytkownik
Dołączył
Luty 15, 2007
Posty
16
Aha, dzięki. A czy ktoś może mi podać linka do tego trojana (nat<>nat). Szukałem ale nic nie znalazłem. Z góry dziękuję.
 

young_hacker

Użytkownik
Dołączył
Luty 15, 2007
Posty
16
Pobrałem sobie wspomagacza 1k5 beta. Przy konfiguracji serwera trzeba wpisać hasło GG ofiary. Jak je zdobyć?
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
omg tam nie trzeba wpisywac hasla gg ofiary tylko haslo gg do nr clienta.
Ludzie jest tyle innych ciekawych rzeczy do roboty... czemu akurtat wszyscy chca byc haxiorami za wszelka cene?
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by young_hacker
A co to jest hasło gg do nr clienta?

tworzysz nowy nr, ktory bedzie numerem klienta i do niego wpisujesz haslo! dlaczego nie mozesz przeczytac pierwszego lepszego arta o konfiguracji trojana?



Ludzie jest tyle innych ciekawych rzeczy do roboty... czemu akurtat wszyscy chca byc haxiorami za wszelka cene?[/b]
:rotfl2:
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
Zabierając się za TROJANY pasowało by się dowiedzieć parę rzeczy o nich i o konfigurowaniu ich.

Polecam wersje Wspomagacz 2k5 build 25 (masz go do pobrania na stronie www.trojanyorg.pl w dziale download ;] ), łatwy w obsłudze i działa jak należy ;]


klient - to numer gadu gadu z którego będziesz sterował trojanem ;]

====================================================================

zamiast tracić czas na trojany poczytaj jakieś FAQ o hackingu, bardziej Ci się to przyda ;]

Trojany to raczej zabawa ;]

====================================================================

Ludzie jest tyle innych ciekawych rzeczy do roboty... czemu akurtat wszyscy chca byc haxiorami za wszelka cene?[/b]
może nie tak - czemu wszyscy chcą byż haxiorami siedząc i grzebiąc w trojanach?
 
Do góry Bottom