Cd key Do Win`a XP..

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Hej Userzy.. szukam i szukam.. wydaje mi sie mi bylo cos takiego ale nie umiem znalezc.. w razie czego proszę tylko o link..
smile.gif
a mianowicie (heh.. ostatnio za duzo pytan zadaje ;P).. mam CD z Win XP.. i tak sie stalo ze CDkey byl w kopercie z cd na karteczce.. i.. i go nie ma :/.. Damn.. jest jakas mozliwosc odczytania tego klucza z CD..

Dzieki z gory za odp. Pkt`y czekają..
<
 

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
Yyyy ja nie wiem czy z CD jest możliwość . Ale Astrx stworzył soft do wyświetlania do dekodowania z Windowsa jego Serial Key LINK download Oki mam nadzieję że pomogłem , a odnośnie cd to będzie trudno wydobyć to co Ci potrzebne ...
Ale może ktoś zna sposób ...

Oki pzdro , Z poważaniem BlackGhost .
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
tego sie obawialem ..
<
nigdzie nie moge znalezc odp.. wiem moze zapytam inaczej.. do zainstalowania jednego programu potrzebuje SP2.. do Wina ktorego mam na Cd mam 2 cd z SP2 ktorego da sie zainstalowac.. TYLKO TEN GLUPI CDKEY Gdzies ********..
smile.gif


Tak 3 tak dzieki.. nO i czekam na jakies inne odp.. z gory dzieki.. ;-)
 

luqi

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2008
Posty
4
Ok w porządku że jest tego pełno na necie, ale jeżeli chce doinstalować SP2 z oddzielnej płytki to potrzebuje w miarę "dobrego" numeru bo inaczej instalka SPa wyrzuci błąd o nieprawidłowym numerze albo o tym że numer znajduje się na czarnej liście i przerwei instalowanie.
 

Bonus_86

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
5
wrzuć dowolny numerek z netu, zainstaluj sp2 i dopóki nie zrobisz aktualizacji (wyłącz automatyczna aktualizacje) będzie git, na czas instalacji sp2'ki wyłącz neta,
jest także inna 'zła' opcja, mianowicie poszukaj czegoś takiego jak "Activate, Enable Updates, Windows Validation", odpalasz wszystkie po kolei i masz "legala" (ale to już na stronie 'producenta' doczytasz),
aha możesz także zadzwonić do Microsoftu i dopytać o ten nr na podstawie faktury za kompa (czy coś), jeżeli ich przekonasz, że posiadasz oryginał to dadzą Ci od reki nowy cd-key.
pzdr
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Zadzwoń po nowy klucz. Dostaniesz na pewno, powiem Ci że ich proces weryfikacji jest tak słaby że mam znajomego co dostał klucz do pirackiego Windowsa XP. Więc m$ zalegalizował mu Windowsa. :hahaha:
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
Pytanie w sumie zasadnicze: To jest orginal? OEM czy BOX?
Jesli tak to mozesz zadzwonic do nich tak jak mowiamoi przedmowcy, ale po co jesli masz naklejke. jesli nie to poszukaj na necie co ta za roznica czy to ten serial z karteczki czy z serials.ws dla microsoftu to jeden pies i tak pojdziesz do pieca ;]
Co do Cd to raczej nie znajdziesz, bo na cd w sposob posredni jest zapisana pewna pula kluczy ktore pasuja akurat do tej seri plyt. No chyba ze masz mapsa, no ale w to watpie.
 
Do góry Bottom