Chce napisac trojana (mam taki zamiar)

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Mam c++ i jestem poczatkujacym "programista". Prosze o porady i wskazowki. Wszelka pomoc mile widziana. Z gory dziekuje.

PS. jesli ktos proponuje cos innego niz c++ to tez napisac
PS2. to taka konsola :p
 
G

Guest

Gość
naucz sie programowania sieciowego w c++ kupujac ksiazke andrzeja sopaly pisanie programow internetowych potem wejc na jakas strone internetowa gdzie beda jakies sztuczki w c++ jak napisac np gaszenie kompa itd i to juz cala filozofia powiedzmy ze to Ci jakies pol roku zejdzie:)
no a jesli to za dlugo to polecam delphi (w 3 tygodnie sie nauczysz jak zrobic wlasnego troja)

PS.o co Ci chodzilo z tą konsola:) ?
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
dobra:

/adam13 - to po 1. co do ksiazki to w ostatecznosci bo zbyt duzo kasy to ja nie posiadam...(chyba ze jakas tania jest to tak) co do stronki to moze by zapodac jakas konkretna a nie "jakas"?? (chyba ze akurat nie znasz to ok). co do konsoli jesli na prawde nie zrozumiales moich intencji to chodzilo mi o skrot PS2 - Play Station 2 :p ale dzieki Ci za odpis

/Shawoo - dzieki za linka na pewno przejrze cala stronke

SZACUKEN wam
 

yuppj

Użytkownik
Dołączył
Październik 28, 2002
Posty
82
warto tez zajrzec na www.binboy.org moze cos znajdziesz
<


ok ale co to ta konsola ma wspulnego z tematem ?

patelnia. to takie cos do smarzenia jajek
<
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
dzieki Wam za linki a co do konsoli to byl moj zart w 1 wiadomosci a potem adam13 tego podobno nie zrozumial i wytlumaczylem... a moze nie czytales wszystkiego?? a patelnia mozna tez komus przywalic w leb jesli nie czytal wszystkich wiadomosci :p

OF COURSE JUST KIDDING
 
Do góry Bottom