chcial bym zmienic sobie ip, czy jest to mozliwe ??

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej hej mam maly problem mmmm jedna z kolezanek dala mi bana na forum to znaczy ze nie moge do niej pisac itd no a ja bym chciala napisac cos do niej chociasz ten ostatni raz no i forum dziala chyba na takiej zasadzie ze wykrywa moj adress ip bo mam staly i dlatego nie moge do niej wyslac zadnej wiadomosci ( no i przeprosic ja za to co zrobilem hihihi)
mmmm zrobilem tam nowe konto ale ciagle jestem zabanowany i nie moge do niej nic wyslac wiec moje pytanie brzmi co moge teraz zrobic (w sumie to moglbym zalozyc konto od jakiegos kolegi itd no i tak zrobie w ostatecznosci) ale czy moge jakos zmienic moj adres ip tak zeby microsoft internet explorer pokazywal jakie inne ip i zebym mogl do niej zez problemu napisac ta wiadomosc ??

sory ze takie duze te pytanie no ale coz mmmm
<
 

Shawoo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2002
Posty
34
w IE narzedzia>Opcje internetowe>Polaczenia>Ustawienia dalej wybierasz o co cie tam prosza i masz tam cos takiego jak konfiguracja
internetowa sieci lokalnej, zaznaczasz reczne ustawienia serwera proxy,
szukasz anonimowego proxy i masz. :wink:
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by Dajmos
to nie dziala noooooooo mmmmmm

bo moze znalazles zle proxy???
kiedys byl taki program, ktory testowal, ktore proxy jest najlepsze, jak znajde to Ci przesle
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
yyyyyyyyyyyyy no ale nie wogle mi nic nie wyswietla nawet nie moge sie z zadna strona polaczyc jak to wpisalem mm a mam win explorer 6.0 mmm po angielsku mmm co sie stalo dlaczego ten shit nie dziala help
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Czy dzieki temu anonymizerowi moglbym oszukac baner allegro na swojej stronie?Tak zeby naliczal mi za kazde klikniecie i zeby mi nie blokowal Ip.Wiem ze z proxy mozna to zrobic ale troche duzo zabawy z tym jest.
 

Nisia

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2002
Posty
243
Wyglada na to, ze mozesz, bo przy kazdym kolejnym polaczeniu zmienia sie source ip. Ale z tego co zauwazylam, to moze sie ono powtarzac. Musialbys siedziec na stronie z banerem, w kolko odswiezac (wtedy zmieni sie source ip) i tak klikac w ten baner. Tylko czy to warte jest takiego wysilku
<
 

Uub

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2003
Posty
27
Zmiana IP według mnie nic nie da, ja mam CDI i mam zmienne IP a mimo to bany zostają po ponownym wejsciu do internetu chociasz ip mi sie zmienia. chyba ze sie myle
<
 
Do góry Bottom