chodzi o program

Drago

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2003
Posty
4
Mam pytanie znacie jakiś program abym nie został złapany i wykryty? :?:
 
G

Guest

Gość
Originally posted by Drago
Mam pytanie znacie jakiś program abym nie został złapany i wykryty? :?:

wykryty podczas CZEGO ?
robiac CO ?

bo przy wlamaniach polecam "wytrychy". troche wprawy i nikt sie o niczym nie dowie....
 

Drago

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2003
Posty
4
Chodzi mi jeżeli chce się włamać na czyjegoś kompa to czy jest jakiś programik żebym nie został wykryty?
<
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Nazwij rzecz po imieniu- chcesz trojana wyslac :) a to nie do konca jest rownoznaczne z wlamaniem. Nie wiem czy sa trojany co proxy wykorzystuja (chyba cefeini ale glowy niedam) ale jezeli chcesz miec 100% pewnosci ze nikt cie nie zlapie i niewazne czy hakujesz pentagon, fpi, cia czy sasiada rob to z caffe :) I to najlepiej takiego co ma duzo kompow i duzo klientow zeby nikt cie nie zapamietal (czyli jezeli masz irokeza lub cos co powoduje ze rzucasz sie w oczy to sie tego pozbadz). Bo co z tego ze w USA adminek odkryje ze sie wlamales? Co z tego ze bedzie znac IP? Zadzwoni? Przeciez nasza policja anglika nie zna :) Zanim sie dogadaja to ciebie juz dawno tam nie bedzie, a pewnie sie wogole nie dogadaja, przynajmniej nie w okresie krotszym niz tydzien :D
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
no mi sie zdaje ze o trojana bo tylko to nie jest wykrywane przez programik AV
smile.gif
 

foqs

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 7, 2003
Posty
67
znam sposob zebys nie zostal wykryty i zlapany... nie wlamuj sie wcale - wtedy masz 100% pewnosc... a tak powaznie to chodzi ci o to zebys nie zostal wykryty w czasie w ktorym trwa wlamanie czy zeby nie pozostalo po tobie ani sladu kiedy juz skonczysz??
 
Do góry Bottom