Cholerny Kaspersy Lab i ZoneAlarm

Lukassso

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2003
Posty
20
Chciałem wysłać pewnemu kolesiowi Trojana żeby wyciągnąć od niego pewnien pliczek:)
Wysłałem mu Destruktora 1.4 i powiedziałem że jest to fajna gierka i żeby sobie w nią zgrał. Niestety gdy tylko próbował zapisać plik na dysk włączył się ten przeklęty Kasprsy Lab(Antivir) i do tego jeszcze chyba Zone Alarm. I w rezultacie nie wyciągnałem od niego tego pliku chlip:-(
Pomóżcie......
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
:wink:

w rezultacie.. istneja trojany i antytrojany.
Programy do "zabawy" i programy ktore
zabezpieczaja przed taka "zabawa"

Jednym slowem , kolega ma zabezpieczony komputer.

W tym przypadku, rozwiazaniem byloby uzycie jakiegos niewykrywalnego Trojana, zbindowanego jakims niewykrywalnym binderem i jeszcze musialby miec opcje "zabijania" Firewall-a.
i wtedy Ci sie uda.

pozdrawiam..
<
 

Lukassso

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2003
Posty
20
Originally posted by aniolek-tasmanski
:wink:

w rezultacie.. istneja trojany i antytrojany.
Programy do "zabawy" i programy ktore
zabezpieczaja przed taka "zabawa"

Jednym slowem , kolega ma zabezpieczony komputer.

W tym przypadku, rozwiazaniem byloby uzycie jakiegos niewykrywalnego Trojana, zbindowanego jakims niewykrywalnym binderem i jeszcze musialby miec opcje "zabijania" Firewall-a.
i wtedy Ci sie uda.

pozdrawiam..
<
Spooookoooo...........byłbym Ci jednak wdzięczny gdybyś mi podał nazwe takie go trojana niewykrywanlnego i binderka którego nie wykryje j****y Kaspersky Lab.
Destruktor też był rzekomo niewykrywalny a ten (cenzura) Kaspersky i ZoneAlarm go wykryli !!!! :x
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by Lukassso
Destruktor tez byl/ rzekomo niewykrywalny a ten (cenzura) Kaspersky i ZoneAlarm go wykryli !!!! :x
byl niewykrywany ale do pewnego momentu az go wsadzili w bazy
 

aclen

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2003
Posty
168
heh skoro ma Zone Alrma i kasperskiego to mu powiedz ze zeby ta gra poprawnie dzialala to nie moze miec zainstalowanego AV i FW jak jest nie kumaty to lyknie a jak kumaty to nie lyknie



Pozdrawiam
4cl3n 8)
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
pare tematoow wyzej masz opis nowego trojana + zrodlo do pobrania, jak sie pospieszysz to ta gra mu poojdzie.

A jak nie to powiedz ze jest zcrackowana, a kaspersky bierze udzial w akcji "anti crack" i sie pluje.

pzdr, major
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
BEAST 2.01 <--- w to się w sumie spoko gra (kurde zawisłem na trzeciej planszy...)
<
 
Do góry Bottom