ciekawa ksionrzka help plix

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Zarzućcie tytułami jakichś fajnych książek, najlepiej coś n.t. serwerów, programowania itp ; > Mam taki słitaśny bon do empika i trzeba go jakoś dobrze spożytkować ; d
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
widmoooo no wiesz zbliza sie przesilenie zimowe i mozesz mi z tej okazji zrobic prezent np. hmm "cracking bez tajmnic" :D
uwazam ze bedzie to dobrze spozytkowany bon :D
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
nie lepiej moze słownik języka polskiego?? :eek::blink:

a jak juz to moze coś z C++
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
E tam, ze słownika jest za mało radości. Ja bym polecił książkę "Cracking bez tajemnic" i "Podstawy systemów operacyjnch". A z C++, to "Symfonia C++", a potem "Pasja C++".

Pozdrawiam.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
@0wn3r a widziales gdzies w necie/ksiegarni "cracking bez tajemnic" bo to jedna z tych pozycji ktorych jeszcze nie udało mi sie upolować :)
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
widmoooo no wiesz zbliza sie przesilenie zimowe i mozesz mi z tej okazji zrobic prezent np. hmm "cracking bez tajmnic" :D
Jak mi zwrócisz równowartość w gotówce ; d

nie lepiej moze słownik języka polskiego?? :eek::blink:
Nje, nje zrozómiaueź ironji. (; d)

Czytał ktoś te tytuły:
ryan barnett - apache zabezpieczenia aplikacji i serwerow www
Serwer linuksowy okiem hakera. 100 świetnych rad i narzędzi
?
To jeśli chodzi o serwery, zobaczę sobie jutro w mpiku `Podstawy systemów operacyjnych` i symfonię : >
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Mam tą drugą, całkiem użyteczna, by lepiej posługiwać się Linuksem. Nie jest o bezpieczeństwie jak można by wnioskować z tytułu.
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
O Linuksie, to zbiór porad np. jak posprzątać po odchodzących pracownikach (usuwanie procesów, kont pocztowych etc), sztuczek związanych z Apache (jak zrobić śledzenie, ilu userów przychodzi z danego linka), opisów programów konsolowych (np. jak nagrywać płytki CD pod konsolą, jak synchronizować ustawienia używanych programów na wielu komputerach etc).

Podsumowując jeśli Linuks to Twój domyślny OS albo jeśli jesteś/chcesz być adminem to ta książka jest całkiem fajna. Jeśli liczysz, że tam będzie 100 porad/notek dotyczących błędów bezpieczeństwa Linuksa/Apache/serwerów http to strata pieniędzy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom