Coś ala hook na aplikacje

DarkItachiPL

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
58
Cześć. Czy możliwe jest założenie czegoś w rodzaju hooka na grę typu MMO(jak wiadomo, sterowanie myszą), co by pozwalało na to że w tej aplikacji jest mysz wciskana w odpowiednim miejscu, a normalną myszą mogę robić coś innego.. Spróbuję jeszcze inaczej wytłumaczyć choś nie jestem w tym dobry... Otóż mamy grę MMO, która wymaga użycia prawego przycisku myszy do użycia skilla. Gdy mam włączoną grę chciałbym zrobić coś takiego że mam ustaloną pozycję gdzie ten prawy przycisk w grze jest wciskany, i on się wciska cały czas, a ja sobie minimalizuję grę i robię coś innego myszką, choć tam cały czas w tym samym miejscu jest mysz z wciśniętym prawym przyciskiem myszy. I tu moje pytanie... Czy jest to możliwe? Jeśli tak to bardzo proszę o jakąś pomoc bo nawet nie wiem jak się do tego zabrać. Pozdrawiam.
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
moze klikacz ci pomoze, ale nie sadze zeby tak sie dalo. ewentualnie, ja wiem, 2 myszki naraz? xd niee, w sumie to twoj pomysl glupi nie jest ale raczej nie do wykonania, obojetnie czy w delphi czy czymkolwiek innym.
 

chudy1993

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2007
Posty
174
Możesz spróbować wysyłać do gry zdarznie WN_LBUTTONDOWN, ale nie wiem czy to coś da...
 

DarkItachiPL

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
58
W sumie to... Po zminimalizowaniu mysz jest w miejscu pozostawionym, więc pozostawało by zrobić coś jak wysłanie do aplikacji że przycisk jest wciśnięty, ale tylko w tej aplikacji, czy da rade takie coś? że w aplikacji jest tak jakby cały czas trzymany przycisk... Pomoże ktoś? Wystarczy chyba wysłać do aplikacji że przycisk jest wciśnięty, tylko jak? ^^
 

DarkItachiPL

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
58
Dobra, ale co wysłać, jaką komendę, bo tą funkcję to znam... Może ktoś pomóc?
 

Diemorko

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
4
Z tego co wyczytałem chodzi ci o coś Boto podobnego ;-)
A na to jest rozwiązanie
<

Adresy w pamięci gry
smile.gif

Wszystko ma tam swój adres....

Mam nadzieje że to ci wystarczy ;-)
 
Do góry Bottom