Co sądzicie o tym komputerze?

Vasili

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2007
Posty
20
Mam
AMD Athlon64 3800+ X2
GF 7600GT DDR3 256MB
1024MB RAM (dokupuje jeszcze 1 gb

Mam go od wakacji ile jeszcze na nim pociągne? Bo już w Crysisa musiałem na średnich grać
<
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
nie

No co te dzieci mają teraz z tymi grami.Masz Kompa rakiete i ci źle ?? Nie zazdroszcze twoim rodzicom.
 

Vasili

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2007
Posty
20
nie chodzi o to ze sie chwale czy cos bo mi wujek proponuje zamiane sprzetu. I nie wiem czy teraz wymieniac czy dopiero potem bo wymiana jest jednorazowa. Pracuje w firmie komputerowej.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Jesli masz zmieniac

To juz Zmien cały a nie po części bo wchodzi drożej i komp na tym cierpi.a czy nie lepiej by było zmienic procek na Core Duo ??
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Zeby zmienic procka na c2d musi zmienic płyte glowna. Ta konfiguracja sprzetowa jest dobra, ja nie widze potrzeby zmiany.
 

Mariio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2008
Posty
35
Jezeli chcesz go rozbudowac to doloz mu giga ramu. Co do procka to go nie wymienisz bo Core Duo ma inny socket i poprostu nie wejdzie w plyte glowna:D ale komp i tak wypas
 

Vasili

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2007
Posty
20
Re: Jesli masz zmieniac

Originally posted by Alliata
To juz Zmien cały a nie po części bo wchodzi drożej i komp na tym cierpi.a czy nie lepiej by było zmienic procek na Core Duo ??

on jest dwurdzeniowy
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
lol

Vasill Nie dobijaj mnie,myslisz ze nie wiem ze core Duo to dwu rdzeniowy ??mam najwięcej ze szkoły pojecia o kompie.Znasz nazwe,a wiesz dlaczego skonstrułowano nowy typ procesorów ?? pewnie nie.

Zaraz pewnie wyjedziesz z odkryciem ze trzeba zmienic płyte główną.To lepiej wydać nie całe 300 zł i mieć dobrego kompa czy dac kolejne 1000 zł i mieć dobrego ?? Myśl logicznie człowieczku
 
Do góry Bottom