Co to jest Keylogger??

neo182

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2003
Posty
20
Co to jest ten Keylogger?
tyle tu sie o tym mówi.
Wiśc chcem wiedzieć co to jets i do czego sluzy???
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
keylogger - "key" "logger" - jest to program ktory loguje wszystkie wstukane przez dana osobe klawisze na kompie. Np. jak uda ci sie podrzucic komus keyloggera i ci nawet by przechodzily maile to z takiego loga mozesz dowiedziec sie dosc sporo, np. jakies haselko. Albo jak ktos jest ciebie i tak na chwile chce tylko sprawdzic poczte, wchodzi na strone, wpisuje login i haslo a ci to sie zapisuje w logu, ktorym najczesciej jest plik tekstowy
<
:wink:
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
sa "keyloggery", np. stukach, tylko ze on czasami cos chrzani i jesli chodzi o maile to sa z nim jakies klopoty na xp
<
 

Michał Skała

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2003
Posty
9
sory ale czy taki keylogger zajmuje dużo miejsca i w jaki sposub przysyła ci logi i hasła i czy jest taki którego nie wykrywają żadne antiwirusy bo
mi jest potrzebny taki który przysłał by mi hasło z gg na e-malia
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Originally posted by Michał Skała
sory ale czy taki keylogger zajmuje dużo miejsca i w jaki sposub przysyła ci logi i hasła i czy jest taki którego nie wykrywają żadne antiwirusy bo
mi jest potrzebny taki który przysłał by mi hasło z gg na e-malia
Witam
no wiesz haslo bedziesz musial sam wyszukac w tych logach
a zeby byl niewykrywalny to czatuj na zagranicznych stronach w poszukiwaniu nowych keylogow (bo starego niewykrywalnego nie znajdziesz chyba)
Pozdrowienia, DeXtEr
 

Michał Skała

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2003
Posty
9
Dziękuje bardzo ale czy mógł byś mi powiedzieć gdzie to znależć bo nie chce mi się tego szukac a wy pewnie wiecie
<
 

__X__

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2003
Posty
57
ja mam pytanie na jakiej zasadzie działa ... czy admin z sieci mnie nakryje ?? bo to wygląda tak że musze podżucić osbie keylogera ,a ten keylloger wysyła mi wiadomości na e-maila czyli zemną nic się nie łączy.
Ale czy to jest jakoś wykrywalne przez admina itp...
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by __X__
ja mam pytanie na jakiej zasadzie działa ... czy admin z sieci mnie nakryje ?? bo to wygląda tak że musze podżucić osbie keylogera ,a ten keylloger wysyła mi wiadomości na e-maila czyli zemną nic się nie łączy.
Ale czy to jest jakoś wykrywalne przez admina itp...

jezeli adminowi na tym zalezy to wykryje
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
tez podejzewam ze nie nakryje, ale na upartego sa takie mozliwosci wystarczy postawic w odpowiednim miejscu odpowiednio skonfigurowanego sniffera, w pakietach bedzie lecał zwykly text z ktorego bedzie mozna sie domyslec o co chodzi
 

__X__

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2003
Posty
57
no dobra to znacie jakiś łatwy, niewykrywalny keylloger ? i czyli będzie wysyłał mi to co ktoś napisze na GG.
 
G

Guest

Gość
Originally posted by Wojass
tez podejzewam ze nie nakryje, ale na upartego sa takie mozliwosci wystarczy postawic w odpowiednim miejscu odpowiednio skonfigurowanego sniffera, w pakietach bedzie lecał zwykly text z ktorego bedzie mozna sie domyslec o co chodzi

Switch buduje w swojej pamięci tablicę MAC-adresów kart sieciowych. W trakcie otrzymania pakietu danych sprawdza adres MAC zawarty w nagłówku pakietu i przekazuje go TYLKO do konkretnego komputera, o własciwym adresie. Hub otrzymawszy pakiet danych rozsyła go do wszystkich komputerów w sieci.[/b]

a jak ktoś ma swicha ? a nie huba to może sobie potrzepać kapucynkiem
<
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
tak ErrOr tylko jesli jest mowa o adminie sieci LAN to nie ma znaczenia czy to sa huby czy switche, admin stawia sniffa na serwerze ktory udostepnia interent uzytkownikom LANu i łapie wszelkie pakiety w tym wysyłane mejle z ktorych moze wyczaic ze np to sa mejle keylogera lub powiadomienia jakiegos trojana
 

sparx1

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2003
Posty
25
zbytnio nie chciało mi się tych wszytskich postów czytać ale polskim keyloggerem jest BPK(Blazing Tools Perfect Keylogger) nie wiem czy ktoś już to tu powiedział ale mówię i tak a jak ktoś się pyta skąd go wziąść to niech do mnie napisze na gg to mu podeśle jak znajde czas... :twisted:
<
 
Do góry Bottom