Co to moze byc admin mi to zostawil przez przypadek :D

majster5900

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2006
Posty
2
MAm pytanie admin mojej sieci przez przypadek zostawil karteczke ztym kluczem " 001346325313 " do zego on moze sluzyc i jak go moge wykorazystac ?? Jak cos z nim robil odwracal monitor zebym nie zobaczyl
<
 

EventcheD

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2006
Posty
10
To może irma Apollo :mruga: Mi by to pasowało :yes: Ale to może WEP być...ale nie jestwem pewny... bo nie wiem czy wep może tak wyglądać
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Skoro jest to admin i dla bezpieczeństwa ma odpalonego gdzieś w tle sniffera i zobaczy gdzieś w logach o twoim poście to napewno się ucieszy xD
 

majster5900

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2006
Posty
2
tak ale to jest taki koles co nie wie jak jego urzadzenia dzialaja prosze o pomoc i opisanie jak sieuzywa takich kluczy i do czego one sluza
 

wtgr

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2006
Posty
9
Na litość Boską - to jest adres mac i w tym przypadku chodzi o firmę Dlink. Najprawdopodobniej jest to mac AP (Acces Pointa) jeśli masz WiFi lub routera jeśli masz Lan. Ewentualnie co jest równie prawdopodobne jest to Twój mac karty sieciowej.

W XP' możesz wpisać w menu start w pasku uruchom cmd i wcisnąć uruchom - otworzy ci się konsola i tam wpiszesz ipconfig /all - tam masz linijkę adres fizyczny porównaj z tym z kartki. Jeśli to to somo to nie przyda ci się do niczego.

Jeśli nie to musisz znaleźć IP do tego mac. Ale sam mac to niewiele. wpisuj i pinguj IP podobne do twojego np 192.168.1.1, 192.168.1.2, 192.168.1.3 itd

większe lub mniejsze o ostatbie bajty czyli po 3 kropce.

Możesz też wpisać to w adres www jak trafisz odpowiednie to pokaże ci się monit o login i hasło do routera albo AP tu już inna bajka się zaczyna, ale nie chce mi się już pisać - działaj...

[ Dodano: 16-09-2006, 20:59 ]
Originally posted by EventcheD
To może irma Apollo :mruga: Mi by to pasowało :yes: Ale to może WEP być...ale nie jestwem pewny... bo nie wiem czy wep może tak wyglądać

WEB może wyglądać jak chcesz tak też!!

Zależy od siły szyftowania, ale napisałem wam co to jest!!!! może wyglądać też tak 00:13:46: itd...
 
Do góry Bottom