Co trzeba miec ...

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Wystarczy, że haker zniszczy jakieś ważne dane, spowoduje straty finansowe. Policyjni informatycy sami wytropią resztę
smile.gif
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
nie wiem czy masz np jakiegos DSLa , czy moze jestes w w NACIe u jakiegos providera , jesli u providera to ja bym to jemu zglosil , wiem ze nie raz siedzac w kafei u providera jednej z sieci w moim miescie , widzialem jak przychodzili zwykli uzytkownicy, jakis pracownik po pracy co uzywa po prostu kompa dla neta czy czegos innego , i mowili ze ktos im kombinuje na kompie , bawi sie w jakies virusy , trojany czy exploity , podawal IP(pewnie mial jakiegos FW czy cos , nie wnikam) i szef od razu kazal swoim ludziom wyjasniac sprawe z amatorem hakierowania , czasem juz wiedzial na czym stoi bo np zdarzaly sie ostrzezenia temu samemu gosciowi , ale gdy kombinowal u kogos innego i byl juz przez kogos innego zglaszany, moga wtedy goscia wywalic z sieci , za zlamanie umowy , prawa itp , dodatkowo zalozyc sprawe , obciazyc kosztami zwiazanymi z zerwaniem umowy , itp itd , juz nie jeden koles tak "polegl" , przez policje to wydaje mi sie ze tak troche trudniej jest , no ale dzialaj sobie w sposob jaki Ci pasuje , wazne abys osiagnal cel
 
Do góry Bottom