Config.dat

BossQ

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
11
Siemka . Przez GG_RPC2 wyciągnołem od koleżanki ten plik. Próbowałem go podklejac po nowo założone gg a ono sie tylko zamykało bez efektów a jak sie udało to było juz tysiace błędów w notatniku. Co mam zrobic by miec jej hasło :jupi:

Nagroda = POMÓGŁ
<
 

rentgen16

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 7, 2007
Posty
46
W pliku "config.dat" jest zapisane hasło do profilu w gadu-gadu. Dokładnie tam gdzie pisze password2.
Oto krótki opis jak bez użycia żadnych programów odczytac ten ciąg znaków:

a=BG A=BE
b=CG B=CE
c=DG C=DE
d=EG D=EE
e=FG E=FE
f=GG F=GE
g=HG G=HE
h=IG H=IE
i=JG I=JE
j=KG J=KE
k=LG K=LE
l=MG L=ME
m=NG M=NE
n=OG N=OE
o=PG O=PE
p=AH P=AF
q=BH Q=BF
r=CH R=CF
s=DH S=DF
t=EH T=EF
u=FH U=FF
v=GH V=GF
w=HH W=HF
x=IH X=IF
y=JH Y=JF
z=KH Z=KF
0=AD
1=BD
2=CD
3=DD
4=ED
5=FD
6=GD
7=HD
8=ID
9=JD

źródło - cracker.xt.pl
 

BossQ

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
11
Kurcze jest mały problem ... Otwieram configa notatnikiem i wyskakuje takie coś...

cfg1 GaduRadio volume  ip pool1.gaduradio.pl authport 443 port 80 channel impreza description impreza DisplayType  UndockedPosX  UndockedPosY  TopMost  Messenger EntryDisplay  CameraButton  MicButton  SpeakerButton  LastStatusMode  LastStatusDesc Opis... ;ˆá•[/b]
a kiedys wyskoczyły takie błedy i ten password2 ;] Jak to zrobic by było tak samo.
Robie tak jak kiedys to wtedy zamyka mi sie gg i pisze bym od nowa zrobił ;/

Help!

PS; Ten GG Password Recodery nic nie pomógł ;/
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Originally posted by BossQ
Cytat:
cfg1 GaduRadio volume � ip pool1.gaduradio.pl authport 443 port 80 channel impreza description impreza DisplayType  UndockedPosX  UndockedPosY  TopMost  Messenger EntryDisplay  CameraButton  MicButton  SpeakerButton  LastStatusMode  LastStatusDesc Opis... ;�á•

Brak zapisywania w programie odrazu widać
<
nic nie zrobisz
<


// hasło nie jest zapisywane w programie przez co serwer nie musi żądać odczytu go z pliku więc go po porostu nie ma
<
lipa
<
 
Do góry Bottom