cos tam cos tam

D

Damage_

Gość
cze....

Wiem, ze tu sami utalentowani wpadaja wiec mam kilka pytan...

1) Korzystam z programu "Malier" do rozsylania mejli, ale ten program
moze wyslac max 99 mejli a potem trzeba ustawiac od nowa. Szukam
programu ktorym mozna wysylac mejle bez ograniczen i jest prosty
w obsludze. Najelpiej w wersji PL.
smile.gif


2) Czy jak koles ma swoja www i na niej ma konto pocztowe i wysle mu
kilka tys. mejli
smile.gif
to bedzie wiedzial od kogo one sa. Tzn czy bedzie
wiedzial skad zostaly wyslane i jaki jest IP nadawcy?

3) Czy mozna spowodowac avarie servera poprzez wyslanie duzej ilsci
mejli? Tzn. Jezeli gosc (ten sam co w "2") ma konto na swojej www
i ma np pojemnosc konta 50 MB i mu wysle 100 MB mejli to spowoduje to
avarie jego servera? powodujac: "strona sieci web jest niedostepna"
smile.gif


4) Mozna jakos sie wlamac na server i usunac z niego wszystko nie
zostawiajac zadnych sladow (IP) zeby gosc nie mogl rozpoznac kto i co?
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
1. Kaboom

2. Jesli obsaluguje poczte z www to nie a jesli z outlooka etc. to tak.

3. Zalezy jaki serwer chcesz bombowac.

5. Tak, musisz wyczyscic logi
 
P

phase

Gość
hm... nie wiem ktory to byl punk, ale musisz wiedziec viperek (czy jak ty sie tam zowiesz -jezeli co przekrecilem to sorry) ze czy IP jest czy nie ma go w naglowku to naprawde nie zalezy to czym sprawdzasz poczte...

3. jezeli to jest server w stylu wp.pl to na 100% servera tak nie wykopisz im (no chyba ze bys zacza bombardowac 1 000 000 kont naraz z niesamowita szybkoscia....)

pozdro
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
co to pytania 3 to najwyzej mozesz mu zablokowac skrzynke pocztowa ale nie caly serwer
 
T

tomeksoft

Gość
co to pytania 3 to najwyzej mozesz mu zablokowac skrzynke pocztowa ale nie caly serwer[/b]


Nie wiem ale jak bys mi takie co� zrobił napewno bym miał twój adres IP jest on do uzyskania bez problemu a jeżeli chcesz lepszego programiku to użyj tak jak ci powiedział Viperek Kaboom moim zdaniem jest to jeden z lepszych pozdrawiam
 
D

Damage_

Gość
Czyli ze swojego kompa nie oplaca sie bombardowac czyjac poczte ? Bedzie trzeba sie przejsc do kafei
smile.gif


Ps. Nie wiecie skad mozna sysnac tego kabom bo ten z downladu [kabom3] nie chce dzialac.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Czyli ze swojego kompa nie oplaca sie bombardowac czyjac poczte ? Bedzie trzeba sie przejsc do kafei
smile.gif


Ps. Nie wiecie skad mozna sysnac tego kabom bo ten z downladu [kabom3] nie chce dzialac.[/b]

Wydaje mi sie ze na ftp://ftp.hacking.pl jest kaboom wiec zobacz jak chcesz zessaac
<
 
D

Damage_

Gość
Dzieki za helpa......
Mam jeszcze pytanko..... sa jakies programy ktorymi moge czyscic poczte delikFenta ?
<
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Chaslo

Dzieki za helpa......
Mam jeszcze pytanko..... sa jakies programy ktorymi moge czyscic poczte delikFenta ?
<
[/b]

Musisz najpierw wlesc mu na konto - czyli zlamac chaselko naprzyklad Brutusem czy Acces Driverem.
 
B

b4d4ss

Gość
jaki trojan ???
antyviry wykrywaja mailbombery jako trojany i tak cie informuja ....

nawet nie bede tego komentowal
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Zgadzam sie.

Kazdy antywir po swojemu nazywa takie programiki. Nawet sami tworcy antywirusow nie rozrozniaja pojecia trojan od backdoor czy wirus (no moze nie bardzo ale pewnie wynika to z tego ze obecnie wiekszosc firm antuwirusowych do wyszukiwanai sygnatur uzywa innych programow co automatyzuje proces ale potem nie wiadomo co to wlasciwie jest za program to go sobie nazywaja jak sie im podoba - tak gdzies wyczytalem na stronkach jakiegos antywira). Wystarczy wejsc na stronke http://www.antywirusy.pl/warning.html i poczytac opisy. Autorzy stosuja na przemian okreslenia typu jest to trojan ... a potem ..... ten wirus potrafi... itd.
 
D

Damage_

Gość
OK wylaczylem antivira.... i dziala
smile.gif

Jak probuje zapisac goscia do tej list mejlingowej to pisze: "sorry that domain isn`t in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)

A jak wysylam mejle to: "5.7.1 This Target address is not our MX service client <[email protected]>

Czy w obu przypadkach chodzi o to, ze taki adres nie istnieje ?
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
Listonosz

Cytuje
----------------------------------------------------------------------
1. Kaboom
2. Jesli obsaluguje poczte z www to nie a jesli z outlooka etc. to tak.
3. Niewiem ale wydaje mi sie ze nie
5. Tak, musisz wyczyscic logi
----------------------------------------------------------------------

ad.1 Listonosz (polskiej produkcji
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
hm... nie wiem ktory to byl punk, ale musisz wiedziec viperek (czy jak ty sie tam zowiesz -jezeli co przekrecilem to sorry) ze czy IP jest czy nie ma go w naglowku to naprawde nie zalezy to czym sprawdzasz poczte...

3. jezeli to jest server w stylu wp.pl to na 100% servera tak nie wykopisz im (no chyba ze bys zacza bombardowac 1 000 000 kont naraz z niesamowita szybkoscia....)

pozdro[/b]

Tak, ale mi chodzilo o male serwery udoostepniajace konta pocztowe, a nie wp.
 
Do góry Bottom