Counter strike dwa problemy

keja

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2007
Posty
12
Witam mam dwa problemy z grą Counter Strike pierwszy to jest problem z sxe injected jak chcem wejsc na jakis server to pisze nieznany błąd program zostanie zamknięty jak wiadomo sxe to anty cheat i bez niego nie mozna grac a drugi problem to cd-key gdy wchodze do gry pisze ze mam żle wpisany cd key tylko że ja nie wpisywałem żadnego cd keya bo mi nawet nie wyskoczylo te okienko.Prosze o pomoc juz nie wiem co mam robić.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Po primo grasz Non-steam czyli na piracia a to nie forum warezowa. Po drugie SXE injected to nie antycheat a cheat, wh,ab itd.
Doradzić Ci mogę jedynie - kup oryginał'a i nie graj na haxach
<
 

Skrzat92

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
46
Originally posted by 3rr0rx
Po drugie SXE injected to nie antycheat a cheat
wlasnie ze sxe injected to antycheat i niektore serwery wymagaja go aby na nie wejsc
smile.gif
)
sprobuj zianstalowac od nowa a jesli masz non-steam i nie masz innej mozliwosci to mozesz sciagnac ze strony www.cs.nonsteam.blo.pl <<syzbko idzie i CS dziala w 100%
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
3rr0rx xD

A ty poszukaj serwerow non-steam bez sxe.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Ja gram w csa 3 lata i pierwszy raz słysze ze sXe Injected to cheat.Powody są Trzy.
masz Win Vista i nie działa to na nim
Masz steama Na którym sXe Nie działa (z niewiadomych powodów)
sXe jest uszkodzone.

Na wszystkich Wersjach ci nie działa ??

Edit

Aj,spóźniłem się z namisaniem Postu.
 

keja

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2007
Posty
12
Po pierwsze mam win XP,po drugie mam countera non-steama,po trzecie sxe pobierałem z kilku stronek i z zadnej nie dzialał.
 
Do góry Bottom