Crackowanie MD5

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Witam. Jak w temacie moje pytanie dotyczy łamanie haseł i/lub hash'y...w moim przypadku chodzi o hashe MD5.
Czy spotkał się ktoś z botnetami i ich wykorzystaniem do tego celu? Jak taką "sieć" stworzyć? Chodzi mi o to by komputery jakoś ze sobą współpracowały tak aby sprawdzane metodą bruteforce hasła nie powtarzały się itp - myślę, że wiadomo o co chodzi.
Nie wiem czy są do tego jakieś specjalne trojany/robaki/programy czy jeszcze coś innego...w sieci znalazłem tylko tyle że sporo jest takich zombie na świecie
<


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
@up -> To może nawet więcej niż oczekiwałem
<
Wielkie dzięki za pomoc! (nie widzę tu opcji pomógł)

Mimo wszystko jeżeli miałby ktoś informacje, programy lub pomysły na stworzenie takiej własnej sieci to będę wdzięczny za odpowiedzi..

Pozdrawiam
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
A ja proponuje plain-text.info milw0rm.com md5crack.com (chybat tak sie to pisalo, google zawsze poprawi).

A tak btw to poszukaj rainbowtables na googlach, i juz bedziesz wiedziec co dalej z tym robic
<


POzdrawiam nameless ...
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Bazy sprawdziłem chyba wszystkie znane... odnośnie tablic tęczowych przeszukane zostały wszystkie ze strony podanej przez @abramakabra i niestety bezskutecznie..póki co czekam na dalsze efekty działania tej stronki
<
 
Do góry Bottom