Crypter (PILNE!)

josh4vi

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2012
Posty
27
Witam,
Szukam DARMOWEGO i dobrego cryptera, który jest w stanie zacryptować jakiegoś trojana lub cokolwiek w delphi oraz rootkita HxDef.
Proszę o szybką odp.
Pozdrawiam
 

sHoTT

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2012
Posty
26
Jak ma być darmowy to po jakimś tygodniu będzie wykrywalny.
Poszukaj na np. Hackforums(same $harecash -.-).
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Jak nie masz kasy zeby sobie fundnąć własny crypter (bo to koszt w granicach 150+ zł.) to skorzystaj z jednorazowego cryptowania na HF. za 1-2$ ktos Ci to bez problemu zrobi wiec jak Ci zalezy to chyba 3-6 zl nie jest duzym wydatkiem... ;D
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Witam,
Jakie cryptery polecacie na chwile obecną (mogą być płatne) i gdzie można je dostać?
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Niby tak ale, chodzi mi o crypter który da mi 100% skuteczności, dlatego myślałem nad kupnem. Chce podesłać serva konkretnej osobie którą znam i zależy mi na tym żeby AV milczał ;) Dodam że to nie jest jakiś ćwierć mózg do którego mogę wysłać server z wymyślonego maila i on to kupi. Musze wysłać ze swojego więc zależy mi na 100% niewykrywalności.
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Na youtube w linku który ci wysłałem przejrzyj dokładniej filmiki znajdujące się z boku napewno jest tam Crypter który cię zainteresuje. Sam przeglądałem i spotkałęm naprawde niezłe cryptery z podanymi linkami do ściągnięcia. Pozdrawiam
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Na youtube jest masa shitu, ktoś mógłby polecić coś bardziej sprawdzonego? mam tylko jedną próbe więc wolałbym żeby server był całkowicie niewykrywalny
 

josh4vi

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2012
Posty
27
Niby tak ale, chodzi mi o crypter który da mi 100% skuteczności, dlatego myślałem nad kupnem. Chce podesłać serva konkretnej osobie którą znam i zależy mi na tym żeby AV milczał ;) Dodam że to nie jest jakiś ćwierć mózg do którego mogę wysłać server z wymyślonego maila i on to kupi. Musze wysłać ze swojego więc zależy mi na 100% niewykrywalności.
Najpierw musisz dowiedzieć się jakiego on posiada antywirusa i szukać cryptera którego dany antywirus nie wykrywa
 
Do góry Bottom