CRYPTO: POMOCY!!!

Status
Zamknięty.

qjubon

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
1
Witam, proszę o pomoc w rozwiązaniu tego zadanka


CRYPTO: Szyfrowanie - księga kodowa.



Księga kodowa to: Przewodnik po ZX Spectrum - K. Kuryłowicz (WKiŁ 1986)

Kryptogram: 059-054,103-127,224-041,149-028,024-003,256-003

Hasło (kod) to logiczny polski wyraz.
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Z tego co widzę to zadanie i masz do niego nawet podane gdzie masz szukać algorytmu więc po co zakładasz temat... pomyśl trochę my pomagamy tym co myślą a nie błagają o zrobienie zadania... A jeśli to dla rozrywki i poszerzenia umiejętności logicznego myslenia to ja bym się nawet nie odzywał...
<


Pozdro,
Kanar123
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
po mojemu to tam są sylaby, ewentualnie literki.. zapisane na zasadzie - strona,literka albo coś w ten deseń. kupujesz knige i jedziesz
 

tizi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
3
Witam

Widze ze kolega zakładający ten temat ma podobny problemik. Nie chciałem zakładać nowego tematu wiec, mam pytanie odnośnie tego poradnika książki do tego kodowania gdzie znaleźć jakieś poradniki na internecie o tym kodowaniu. Szukałem już bardzo dużo i nic nie mogę znaleźć wiec pytam proszę o pomoc

pozdrawiam
 

tizi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
3
<div class='quotetop'>CYTAT(Gondoller @ 30.03.2009, 21:28) <{POST_SNAPBACK}></div>
po mojemu to tam są sylaby, ewentualnie literki.. zapisane na zasadzie - strona,literka albo coś w ten deseń. kupujesz knige i jedziesz[/b]

to na pewno będą literki a dokładnie polski wyraz, co to jest ten knige jestem laikiem wiec nie rozumiem możesz to mi wytłumaczyć ?

sory za post pod postem
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
<div class='quotetop'>CYTAT("tizi")</div>
(...) co to jest ten knige jestem laikiem wiec nie rozumiem możesz to mi wytłumaczyć ?[/b]

Chodze teraz do liceum, nigdy sie nie uczylem rosyjskiego, ale wiem ze kniga to ksiazka
smile.gif
 

tizi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
3
Po wielkich trudach i mękach znalazłem książkę zapłaciłem za nią 490zł. i znalazłem odpowiedz. Dziękuje chłopcy za mobilizacje do pracy
szczególnie tobie mrx1 za wytłumaczenie co oznacza "kniga". gjubon jak chcesz odpowiedz to ci podam jak to zrobić.

temat do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom