CS gra między psp a pc.

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Witam.
Mam w domu PSP i brata
smile.gif
i oraz PC. Chciałem wraz z bratem zagrać w Counter Strike tylko jest taki problem PSP obsługuje pod siebie tylko jedną lepszą wersje CSa jest to 1,75 a na kompa nie ma takiej wersji.
Chciałem zapytać czy jest jakaś możliwość oszukać kompa patchem lub czymś podobnym? To są 2 różne kody źródłowe i nie widzą się wzajemnie. Czy jest możliwość coś na to poradzić?
Jeśli była bo taka opcja ponieważ nie orientuję się zlecę wykonanie napisania czegoś (bo chyba raczej nikt się nie podejmie przerobić kod źródłowy z gry PSP na PC albo odwrotnie?) co pozwoli nam zagrać. Czy są zainteresowani?
Proszę o szybką odp.
 

sht

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2009
Posty
19
Próbujesz zagrać w gry na różnych platformach, raczej trudne do zrobienia, nie sądzisz?
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
A czy CS na PSP ma w ogóle funkcję gry w infrastrukturze lub Ad-Hoc?
 
K

Khalt

Gość
Hmm... może są emulatory PSP na PC?
Jeśli nie, to nie widzę sposobu.
A gdyby tak było ... to każda gra, która ma premierę na konsolę w tym samym momencie by wychodziła na PC, i odwrotnie. Życie by było zbyt piękne i beztroskie XD.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
jest to 1,75 a na kompa nie ma takiej wersji.[/b]
Grałeś kiedyś w Counter-Strike: Source na serwerze Counter-Strike 1.6? 2 różne aplikacje tylko nazwy mają podobne.
Próbujesz zagrać w gry na różnych platformach, raczej trudne do zrobienia, nie sądzisz?[/b]
Tu raczej nie chodzi o różne platformy tylko wersje gry.
Według mnie możesz to zostawić za sobą, Virus007
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
<div class='quotetop'>CYTAT(The @ 18.05.2009, 15:26) <{POST_SNAPBACK}></div>
A czy CS na PSP ma w ogóle funkcję gry w infrastrukturze lub Ad-Hoc?[/b]

Tak ma.

Hmm... może są emulatory PSP na PC?
Jeśli nie, to nie widzę sposobu.
A gdyby tak było ... to każda gra, która ma premierę na konsolę w tym samym momencie by wychodziła na PC, i odwrotnie. Życie by było zbyt piękne i beztroskie XD.[/b]

Raczej nie ma.

Grałeś kiedyś w Counter-Strike: Source na serwerze Counter-Strike 1.6? 2 różne aplikacje tylko nazwy mają podobne.[/b]

Nie grałem tak ale mam coundition zero i cs ze steam i też nie działa.

Tu raczej nie chodzi o różne platformy tylko wersje gry.
Według mnie możesz to zostawić za sobą, Virus007[/b]

A nie da się patcha napisać żeby to działało?
Proszę o odp.
 
Do góry Bottom