Czyżby smsbombery znowu działały ;)

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Manipulacja cookies na przykladzie SONDY
+ 1] Wstep
+ 2] Sonda - teoria
+
+ 3] Sposoby na sonde
+ a > sonda i cookies
+ b > sonda - blokada ip
+ 4] Podziekowania
+ 5] Slowo na koniec


[1] >> Wstep
Jest to moje pierwsze faq wiec prosze o wyrozumialosc. W tym tekscie dowiecie sie jak mozna oszukac zwykla sonde do glosowania.
[2] >> Sonda - teoria
Sonda jest to skrypt php, umieszczony na serverze, ktory zlicza glosy userow a potem oglasza wyniki glosowania. Teoretycznie na kazdej sondzie mozna glosowac tylko raz, ale jak sie zaraz okaze.. nie zawsze.
[3] >> Sposoby na sonde
a > sonda i cookies
Sonda taka po oddaniu przez nas glosu zapisuje plik cookie na hdd (c:/windows/cookies). Aby glosowac non stopa, wystarczy usunac pliki cookies, a nastepnie zablokowac ich sciaganie (narzedzia/opcje int./zabezpieczenie - win98 + narzedzia/opcje int./prywatnosc - winXP). No i po zablokowaniu takowego ciasteczka (cookie), mozemy non stopa glosowac. Musimy otworzyc przegladarke na nowo, wejsc na weba i oddac glos. Po co sobie utrudniac sprawe? Oddaj raz glos, looknij adres w polu adresowym, skopiuj go i ustaw jako startowa. Teraz (o ile masz duzo ramu)nawalaj ciagle ikonke IE na pasku skrotu. Kazde klikniecie to jeden glos. Radze jednak nie otwierac wiecej niz 40 okien. Po takiej operacji zamknij wszystkie okna i otworz na nowo (ja tak robilem w pierwszy dzien w szkole. Z 5 kompow 2000 glosow). No dobra ale kto chce siedziec przy kompie i glosowac? Przeciez od tego mozna zwariowac (wyobraz sobie ze chcesz wyprowadzic na pierwsze miejsce cos, co ma 10000
glosow w tyl ). No to wpadlem na pomysl zeby troche popisac. Naturalnie, mozna napisac skrypt, ktory bedzie wysylal dane non stopa, ale po co? Nie latwiej jest cos rysnac w html'u? - ano pewnie ze latwiej. No wiec mysle, mysle i wymyslilem. Wystarczy, ze stworzysz dwa dokumenty html. W kazdym z nich umiescisz w ramce strone o adresie od razu gotowym do oddania glosu. A teraz zamiescisz skrypt js, ktory bedzie otwieral nowe okienko. Zaluzmy ze masz stronki n1.html i n2.html. Tu i tu masz ramke ze strona oddajaca glos. Tu i tu masz skrypt otwierajacy nowe okno. Tyle tylko ze n1.html otwiera n2.html, a n2.html otwiera n1.html. Spowoduje to zapetlenie sie. Tak przygotowany kod bedzie dzialal w nieskonczonosc. Okna beda otwierac
(jedno w drugim. Nie nowe okno) sie po zaladowaniu strony (a raczej po wyslaniu informacji na servka) automatycznie i tym samym beda bez przerwy glosowac. Teraz tylko odpalamy n1.html i idziemy spac. Rano budzisz sie i widzisz efekty. Ja tak oddalem kilka tysiecy glosow z kilku kompow w szkole. Kod plikow n1.html i n2.html zamieszczam ponizej.

n1.html
>>>cut>>>
<html>
<head>

</head>
<script language="Javascript">
<!--
function loadToolbar(){
window.open('n2.html','MMB','toolbar=no,location=no,
directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,
resizable=no,width=150,height=50');
}
// -->
</script>

<BODY onLoad="loadToolbar()">
scriptek

<iframe src="adres do oddania glosu wpisz" width="475" HEIGHT="2390" border=0
framSpacing=0 frameBorder=0 scrolling="auto" name="main" align="center"></iframe>
</html>
>>>cut>>>

i n2.html
>>>cut>>>
<html>
<head>

</head>
<script language="Javascript">
<!--
function loadToolbar(){
window.open('n1.html','MMB','toolbar=no,location=no,
directories=no,status=no,menubar=no,
scrollbars=no,resizable=no,width=150,height=50');
}
// -->
</script>

<BODY onLoad="loadToolbar()">
scriptek

<iframe src="tu tez ten sam adres do glosu oddania wpisz" width="475" HEIGHT="2390" border=0
framSpacing=0 frameBorder=0 scrolling="auto" name="main" align="center"></iframe>
</html>
>>>cut>>>
Tak wiec te dwa kody zapisz jako n1.html i n2.html (w jednym folderze!) i po prost odpal.
b > sonda - blokada ip
No wiec tutaj sprawa wyglada nieco trudniej i nie ma juz takiej swobody jak w przypadku cookies. Znajdujesz sobie liste proxy, przez ktore bedziesz sie laczyl, a nastepnie po kazdym glosowaniu zmieniasz proxy. W ten sposob bedziesz mogl glosowac w nieskonczonosc, o ile masz tyle proxy.
[4] >> Podziekowania
ThX : all my friends
Un-ThX: TPSA (obnizcie ceny za lacza)
[5] >> Slowo na koniec
"Głosujcie!"





Czy taki numer <moiże troche by pozmieniać jak trzeba> udał by sie na bramce sms. Wtedy będzie kolejny nieodkryty bug <smsbomber znowu działa
<
>
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Ja tego textu niepisałem tylko skąś ściągłem. A dlaczego nie pójdzie przecież zamiast strony do głosowania wpisze sie adres bramki jak wysyła <ale on jest pokazany na dole i to niecały <zonk>>.Albo napisać coś w ASP albo jak to sie tam nazywa
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
DevilLama ja juz Ci mowilem :)
mysle ze tutaj chodzi o logi na serwie z ktorego ida smsy :) dla czego tak mysle?? bo u mnie za NAT smsowa granica dobowa idzie na cala siec... :)

po dobie automatycznie sa czyszczone logi, taka jest moja hipoteza :)
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Dobra SZKOD[nick] mówiłeś mi ale byłem ciekawy czy ktoś inny by to potrafił. A tam jeszcze coś pisze o proxy <a sms są na IP czyli zmieniamy IP tak mi sie wydaje a jak źle mi sie wydaje to niech ktoś patcha na mnie wyda>, albo jak Andrevus powiedział mi na GG to mozna tesz użyć tego ukrywacza IP co zmienia IP co sekunde <zapomniałem nazwy>
 

DeeJay&#39;s Team

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2003
Posty
38
nie łatwiej tak??

[plik glosuj.html]
<HTML>
<head>
<meta http-equiv="pragma" content="No-Cache">
</head>
<BODY>

<script>window.setTimeout( "location.replace('glosuj.html')", 5);
</script>

<iframe width="10" height="10" name="brameczka" src="http://sonda.prv.pl/add?tak"></iframe>



<iframe width="10" height="10" name="brameczka" src="http://sonda.prv.pl/add?tak"></iframe>



<iframe width="10" height="10" name="brameczka" src="http://sonda.prv.pl/add?tak"></iframe>



<iframe width="10" height="10" name="brameczka" src="http://sonda.prv.pl/add?tak"></iframe>



</BODY>
</HTML>


no i wszystko heheheheehe
 
Do góry Bottom