Czy da się ukraść hasło gg do innego użytkownika ??

hipodrom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 22, 2003
Posty
5
Czy da się ukraść hasło gg do innego użytkownika bez żadnego wkradania się na kompa , ani bez żadnej kradzieży pliku config.dat (chyba) . Chcialbym poprostu wejśćdo czyjegos gg bez żadnych niewytworzonych komplikacji, da się to zrobić , jak tak to jak ?????????????????????????????/ PLIZ POMOZCIE
 

4li3n

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2003
Posty
18
Zawsze mozesz zgadywac
<
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
a pomysl troche logicznie........ gdyby to mogloby byc takie latwe.... przychodzisz do domu...wlaczasz kompa, wstukujesz se cos w klawisze i juz masz haslo, tak o...bez niczego...bez zadnych trudnosci...
to czy cos takiego mogloby zostac ??!!! czy taki komunikator, program moglby istniec ?!, z totalna dziura, ze kazdy kazdemu moze w kazdej chwili moze ukrasc konto...... NIE !!!! gdyby nawet cos takiego by sie odkrylo...jakis bug, dziure cos....to by musielo ja od razu zalatac i nic na taka skale (w koncu gg to juz chyba fest znany komunikator...nie ?
<
) nie mogloby przejsc, wiec czasami trzba tylko logicznie pomyslec i juz sie ma odpowiedz........jedyne wlasnie wyjscie to tak jak przedmowca wspomnial.....zgadywac sobie !!!!!
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
Originally posted by mlodys
mozesz jeszcze wejsc na poczte kolesiowi i wyslac haslo na maila :]
tak....wejscie komus na maila jest rzeczywiscie DUZO latwiejsze..... kolesiowi sie nie chce w nic bawic, tylko tak, o se przejac, a maila mu zdobedzie.....powodzenia......
<



p.s. jak ma starsza wersje niz 6.0 gg, np. 5.05 to nie ma ustawionego wysylania na maila tylko na podpowiedz jest.....
<
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
ja zawsze wlaze na maila jak chce komus cos zrobic i narazie udaje mi sie to w mniej wiecej 6/10 przypadkach. Niektorzy maja fajne podpowiedzi do maila.Najfajniejsze na ktore wlazilem tym sposobem:
1.czy widzialem zachod slonca?
odp: Tak czy Nie?
2.czy jestem prawiczkiem?
odp: Tak czy nie?
3.Ile jest GTA?
odp: 1,2,3,4?
4.ile mam lat?
odp: nick-paualina17@...
5.Gdzie mieszkam?
odp: czesc,skad klikasz?
czesc, wawa a ty?
Warszawa,wawa,wawka...
6.Jaka kreskowke lubie?
odp: koles prowadzi stronke o DB

eh niektorzy to sa idiotami,zalosne. Wiec latwo wejsc komus na maila,
Mozna jeszcze oczywiscie keylogerem (BPK polecam) albo wlasnie wyzej wymienionym plikiem config.dat i po wszystkim.
 

hipodrom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 22, 2003
Posty
5
a nie ma jakiegos generatora ?? zeby podac temu programikowi nr a on dzieki jakiemus słowniczkowi cos tam pomagluje. Ten koles ma mejla na wp.pl a tam oprocz pytania 3ba podac jeszcze miejscówe i date urodzenia, a on pewnei podał byle co
<
<
<
<
<
no nie!! Pomóżcie !!!!!! a on sie skapnie jak mu powiem ze potrzebuje pliku config.dat , bo mi sie w nim cos zepsuło !!!!
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
Originally posted by hipodrom
a on sie skapnie jak mu powiem ze potrzebuje pliku config.dat , bo mi sie w nim cos zepsuło !!!!

niby czemu sie skapnie ?, jak koles cos sie zna, to nawet jak mu przejmiesz to sie po czasie skapnie, a jak sie nie zna, to ja jestem sie w stanie zalozyc, ze ci da, w polsce ludzie sa vardzo chetni do pomocy i wysrtarczy ze pierws zaczniesz sie wkurzac, potem cos se statusy zmieniac i powiedziec ze przy wlaczaniu pisze ci "nieprawidlowy plik config.dat", albo cos innego wymysl, albo wogole nic nie mow, sa szanse ze po prostu da, jak mowilem nie znalazlem jeszcze takiej osoby, ktora by tego pliku nie dala, wiec jesli koles sie nie zna na gg i ogolnie na kompach to daje ci 100% szans ze ci da ten plik...
<
:wink:
 

Skałt

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2003
Posty
2
A czy zna ktoś gre Uplink za*****a jestes hakerem i kupujesz sprzęt i tak wogule czy nie ma jakoś takoś programu który oj nobo np, trojany mają funkcje siciągania plikow z innych kompów nie można wysłać serwera cieciowi on go włączy a póżniej inwiligatora w power gg i wiemy jakie ma
IP i póżniej to już wszystko z górki jak cieciuch nie jest obczajony uruchomii i ma lipe można mu włanczać kompa popyrać ale mniejsza z tym
 

phreak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 15, 2003
Posty
7
Nie, nie, nie czy wy kompletnie nie wiecie co piszecie??
Juz tam niektórzy takie bzdety piszą.

LUDZIE!!! JEST GENERATOR HASEŁ GG ALE TYLKO POD LINUXA!!! I DOTEGO DOŚĆ TRUDNO DOSTĘPNY ...

Aha i na przyszłość zanim napiszecie to poszukajcie w necie ok?
Bo takich pierdół to w zyciu nie słyszałem...

uff troche sobie pojechałem nie?

Mianowicie:
Kod:
http://www.t-nas.org/index.php?sekcja=strona&id=186
- Wspomniany wcześniej program...

No to na tyle.
 

#036ero#036

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2004
Posty
13
Hejka
smile.gif

Otóż wszedłem na tego linka i zrobiłem wszystko do momentu ściągnięcia i rozpakowania pliku, ale dalej nie bardzo kumam co mam zrobić
<

http://www.t-nas.org/index.php?sekcja=strona&id=186
Mógłby ktoś mi pomóc i wyjaśnić co dalej robić? Tak łopatologicznie
<

Bo chcę się dowiedzieć co sądzą o mnie takie dwie laski i chcę wbić na ich gg i sie przekonać :-D
Pozdroowka
smile.gif
 

phreak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 15, 2003
Posty
7
Hehehe

$ero$lav

Chyba powinienes mnie o to zapytac bo ja podałem linka, nie?
<


A słuchaj masz Linuxa??? Bo pisałem ze tylko pod linux...

A jeśli masz to powinienes umiec kompilowac programy... hehe

P.S. Daj numery GG to sie wbije...
<
 

#036ero#036

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2004
Posty
13
A nie da się do tego celu użyć programu jakiegoś do łamania haseł?
Jakoś tego podłączyć czy cóś
<
 

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
no nie moge, przeciesh cie napisal ze jest program tylko pod linuxem a innego nie ma to o co ci jeszcze chodzi :?
 

phreak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 15, 2003
Posty
7
Drogi $ero$lav'ie.
<


Chciałem powiedziec Ci, że ten program jest generatorem haseł specjalnie stworzonym pod "gadu-gadu" lecz niestety jedynym skutecznym i pod Linuxa... :cry:

A pod windowsa mogę zaproponować to:

Sniffer gg - Uap v1.3
Kod:
http://poligon.eu.org/pub/nevillon/uap/uap.exe


Biblioteka WinCap (bez niej nie działa Uap)
Kod:
http://winpcap.polito.it/install/bin/WinPcap_3_0.exe


Łamacz haseł gg (do Uap'a) - GG Hash bruteforcer beta 2
Kod:
http://www.uap.one.pl/ggbrute.exe


Słownik do GG Hash bruteforcer beta 2
Kod:
http://www.uap.one.pl/slownik-pl.zip
 

#036ero#036

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2004
Posty
13
Dobra mam wszystko.
Zacząłem rozpracowywać ten uap i jak na razie to takie mam spostrzeżenia:
- jak dam na "hexy" to mi pisze wszystkie zmiany statusów osób z mojej listy, także zapisuje to co piszę do kogoś. Niestety jest to wszystko mało czytelne, bo np. nie ma polskich znaków i zamiast tego są kropki i jest wogóle mało czytelne, no ale nie można mieć wszystkiego.
Wpisałem ip kolesia z mojej listy (ip miałem z powergg - inwigilator) i nie wiem czy z nikim nie gadał czy co, ale tak jak napisałem wyżej: dawał mi ten program znać tylko o zmianach statusów ludzi z mojej listy i o tym co pisałem do innych/oni do mnie.
Zdaje się, że jak teraz wszedłem na forum to to też zostało tam odnotowane (ale nie jestem do końca pewien).
Czyli ogóle program śledzi wszystkie dane co są do mnie przysyłane/odsyłane.
Jak to przestawić bym otrzymywał dane do kogoś przysyłane?
No i jak zastosować tego łamacza kodu? (podłączyłem słownik i zrobiłem jakieś próbne szukanie hasło - choć nie wiem do czego on tego hasła szukał
<
).
Co to jest "hash" i "seed" ?
<

Aaaa no i się skapnąłem, że można tego używać do dowiadywania się jakie IP mają osoby z mojego gg (jak zmieniają opis)
smile.gif
. Choć nie wiem czy to jest do czegoś przydatne
<

Pozdroowka
smile.gif
 
Do góry Bottom